Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o skratenie banu od Pakandza


neznamy#12307

Smazaný účet

6
24.9.2023 13:06, naposledy upraveno 24.9.2023 13:07 uživatelem neznamy#12307

zdravičko, toto je požiadanie o skratenie banu.


Ban:Tragikomedický RP, Absence interakce s NPC hlídači, Zdravý rozum, Pravidlo 0. 5. 31. (30 dní)

 


Vyjadrenie: to okradavanie hrača pri benzinke, ano uvedomujem si chybu ktoru sme spoôbili, netušil som že sa to ma rpiť,
no nabuduce budem vedieť, videl som veľa okradavačky ktore sa robili pri benzinkach no bany zato nedostali, nevedel som že to ma rpiť,
no ponaučeny som, zdravy rozum neviem kde nasatlo porušenia pravidla Zdravy rozum, no všetko bolo zarpene jak ma byť, nič zle,
pravidlo č.5, nikde sme neDMkovali, pokial myslite to strielanie do vozidla, tak bolo to preto lebo osoba nerpila fear,
tak sme sa snažili nejako tu osobu zastaviť aby spolupracovala, no všetko prešlo jak ma, veci čo sme chceli tak sme dostali,
pravidlo č.31, všetko som mal natočene aj ten kamion, no moja chyba je to že som tie clips všetky do radu vymazal, ostal mi len ten ktory som poslal Adminovy v hre,
pokial by som ich mal ihned by som ich posielal,
boly vymazane z dôvodu nedostatku miesta v disku,
hned po tomto banu som dostal dokonca aj predlžnenie na 45dni, vraj som porušil pravidlo č.42,
no ako sme okradavali ten kamion, myslim si že ide o ten kamion tak sa vyjadrim k tomu, ako sme ho začali okradavať tak PEACE TIME NEBOL,
ale počas tej okradavačky ANO nabehol PEACE TIME, ale v pravidlu sa jasne piše že pokial naskoči PEACE TIME počas RPčka, tak sa môže dalej RPiť,
tak sme dalej RPili, pokial su nejake clips v tomto času:https://imgur.com/ogRWBIe, tak by som to ocenil lebo presne v tomto času PEACE TIME nebol,
bohužial ja clip nemam vymazal som ho, ale pokial by sa našiel nejaky takyto človek ktory ma nejaky clip/fotku, ocenil by som to,

 


Ponaučenie: všetky chybi ktore som spôsobil v ten deň si samozrejme uvedomujem, budem sa snažiť všetky RP akcie RPiť spravne,
s rozumom, a RPiť s pravidlami Skimo RP, ano všetky pravidla si preštudujem,a naučim sa ich do botky tak, aby som ich ovladal ako nič,
okradať budem samozrejme už len s clipom, zaobstaral som si novy disk kde sa budu ukladať všetky clips so skima,
takže sa nemusite bať že nabuduce nebudu clips lebo budu, budem sa snažiť všetky clipy prekne ukladať,
a kolegu tiež napomeniem stim že musi lepšie rpiť, takže všetky problemy si uvedomujem a budem sa snažiť ich nabuduce nespôsobiť.

 

označko: @neznamy#12307, @Pakandza

25.9.2023 09:21

Ahoj, zkrátil jsem ti to, ban ti vyprší cca v pátek/sobotu.


Powered by LeoSight IFS
LT~21