Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žadost o unban


24.9.2023 13:37

Zdravím napišu to tu rychle nestiham

 

KDO DAL BAN A Z JAKEHO DUVODU ? (@Pakandza Pravídlo 19. ) A JAK TO BYLO ?

TAK PO LV SE STÁLA KROPKA VEDLE VĚZNICE LAS VENTURAS

PO PK SEM NEŠLA HNED TAM KDE BYLA MOJE POSTAVA PO PK 

RPILA JSEM SVOJE INJ JAK ŘEKL PUDING / RPILO SE VŠE IC JSEM HLEDÁLA PO MĚSTĚ VOZÍDLO PAK JSEM SE IC DOHLASÍLA ŽE JE IC APLIKACE KDE ZJISTÍM  SVOJE AUTO A NEŽ JSEM DOSTALA PK A BYLA V MONTGOMERY V NEMOCNÍCI UBĚHLO CCA 20 AŽ 30MINUT DO VÝHLEDAVANÍ lokator.ic MI UKÁZALO VOZÍDLO  IC JSME TAM PŘÍJELI A ŘEŠÍLI JSME IC Z VĚZNICI LV CO TO TAM DĚLAJ A PSALÍ DO OOC ŽE POKUD JSEM POTOM AUTO NAŠLA V LOKATOR.IC TAK BY NEMĚL BEJT VUBEC PROBLEM

JELIKOŽ PAKANDZA JEŠTĚ V TE CHVÍLCE NEBYL ANI VE HŘE POKUD SE NEPLETU A ŘEŠÍLO SE TO AJ Z PUDINGEM 

dukaz banu

 

 

JEŠTĚ DUKAZ JAK NAPSÁL ŽE TO BY NEMUSEL BEJT PROBLEM

Děkuju za odpověd od AT @Pakandza

Kikin

Hráč

26
24.9.2023 13:55, naposledy upraveno 24.9.2023 13:57 uživatelem Kikin

Nesouhlas, nebyl jsem sice u této situace, ale máš zároveň prodloužení na 7 dní za to, jak jsi na benzínce začal metit úpravy mého vozidla jednomu hráči. (Metagaming)
Ty protokoly tam IC k něčemu jsou a ty si prostě příjdeš, 2x klikneš a začneš mu tam vyprávět úpravy ve vozu, aniž bys to auto znal.

Spoiler

 

V RP máš celkem mouchy, doporučuji požádat někoho z Helperů po skončení banu o zaučení ohledně těchto věcí, co ti nejdou.

Přeji hezký den.

24.9.2023 14:18

Ahoj, hoď mi log na DC z 11. až 12. hodiny.


Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo