Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban - Nevtipny Vtip (@Sovietdog)


macaczE

Hráč

9
24.9.2023 20:23, naposledy upraveno 24.9.2023 20:28 uživatelem macaczE

Všechno to začalo tím, že jsem dostal ban 9.4.22 za "Mixing a Lhaní administrátorovi" 

Za pár dnů, kdy jsem měl za to, že mi ban skončil tak jsem se chtěl připojit na skimo ale marně. Dostal jsem permanentí

Za co jsem dostal ban ? 

Název topicu možná napovída za co to bude. Důvod byl že jsem @Samik napsal : ahoj samyku omk prosym ja ti dam 1000 korun českých kdis my das anban plsssss. V té době jsem si myslel jak jsem strašně vtipnej a fakt mě nenapadlo, že za to můžu dostat ban a ještě k tomu permanentí ikdyž se vzhledem k mé historii ke které se ještě dostanu vůbec nedivím.

Proč si myslím že bych měl dostat Unban ?

Během toho co jsem nebyl na skimu jsem začal hrát aji jiné hry kde se také hledí na realnost a taky jsem vyspěl. . Také jsem své RP více zdokonalit na jiných RP serverech na FiveM. Tam jsem nedostal ani jeden ban a to jsem tam hrál celkem aktivně. A celkově doufám že si @SovietDog všimne mé snaživosti o to dostat UnBan, protože bych tyto žádosti nepsal asi 4x abych tam šel trollit  přece jen za cca 2 týdny to bude rok a půl od udělení mého banu což je dost dost dlouho na ponaučení každého člověka a od poslední žádosti uběhlo 8 měsíců :).

Proč se furt snažím dostat Unban ?

Samik

Hráč

48
25.9.2023 09:56

stačí moje jméno zmínit, nepotřebuju být označen v KAŽDÉ z tvejch desítek žádostí.

Děkuji za pochopení, s přáním hezkého dne a hodně štěstí s unbanem od Sovieta,

Samik. 😊

27.9.2023 17:41

Ahoj, permaban máš už opravdu dlouho a i dle staré banové politiky se jedná o tvůj druhý permaban, což by znamenalo, že bys šanci dostal. Aktuálně to znamená taky to, že tvůj prohřešek není něco, za co bys měl být nadále držen mimo server. Přesto, když přihlédnu k ostatním trestům, mám upřímné obavy, zda skutečně nebudu litovat toho, že tvé žádosti vyhovím. Vyhni se hloupým vtipům a špatnému RP, projev se v dobrém světle a přesvědč nás o tom, že nemusíme mít další obavy ohledně tvého působení zde.


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024