Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žadost o unban /skraceni banu


Dennyeu

Hráč

3
25.9.2023 17:20, naposledy upraveno 25.9.2023 17:24 uživatelem Dennyeu

Zdravím zadam o unban/skraceni banu za objiždeni radaru chci se předem omlvuit že jsem tuto hrubou chybu udělal ban mi udělil @Holysek přisaham a slibuju že se tato chyba nebude nadale opakovat po druhe a ponaučim se z ni a tak žadam aspon o skraceni banu na 1 H - 2h mrzi me tato chybu a už se to nebude opakovat chtěl jsem si pouze zahrat už mam na pokutach neco přes 750K a nechcu nadale je dostavat tak proto jsem to objizdel byla to velka chyba a už se to nestane a taky blbost toto dělat nedošlo mi to v tu chvili omlouvam se a už se ponaučim Denny

25.9.2023 17:28

Bany sbíráš jak pokemony, vždycky se omluvíš a myslíš si, že to je všechno v pořádku, ale takhle to tu nefunguje. Tady se prostě pravidla dodržovat budou a pokud je nechceš dodržovat, tak buď budeš dostávat bany a nebo skončíš jak někteří jedinci s permou a už si tu nezahraješ, je to jen na tobě. Ban ti zkracovat nebudu, 10 hodin mi příjde na tvou historii fajn a pokud s tím nejsi spokojený, tak prostě ty pravidla neporušuj, to je jednoduchý. Žádost u unban či zkrácení zamítám. 🫡


Powered by LeoSight IFS
LT~22