Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban - Dejvoo


Dejvoo

Hráč

1
26.9.2023 19:55, naposledy upraveno 27.9.2023 14:27 uživatelem Dejvoo

Zdravím, v minulosti som dostal Perma ban za trolling, už to boli približne 2 necelé roky, až teraz som si chybu uvedomil že som nemal písať adminom nadávky, atď. proste som to trollil, bol som nováčik takže som celkom nevedel že ako sa erpi, teraz si chybu priznávam a strašne sa za to ospravedlňujem. Teraz som sa to naučil na dosť serveroch (nebudem menovať) že za porušenie pravidiel sa pyká. Áno uvedomil som si to a ešte raz sa za to veľmi ospravedlňujem a hlavne tebe @SovietDog. Chcel by som si opäť skúsiť zahrať na vašom serveri pretože z nejakých klipov čo som pozeral sa mi dosť zapáčil a necelé 2 roky už sú podľa mňa aj dosť. Podotýkam niečo čo si toho pamätám - Dával som DM random koho som uvidel, teraz napríklad na žiadnom serveri som zatial nedostal trest za DM, priznávam že to bola chyba a ospravedlňujem sa za to :), ďalej som robil chujoviny s taxi a nadával som adminovi pri čom sa sám za hlavu chytám aké decko som vtedy bol. Takže ešte raz sa veľmi hlboko ospravedlňujem. Či mi žiadosť schválite alebo zamietnete, to už je na vás. 

-budem rád za každý like alebo odpoveď, Ďakujem.

S pozdravom - Dejvoo

26.9.2023 20:05, odstraněno 26.9.2023 20:06 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
27.9.2023 17:47

Ahoj, když se podívám do tvé historie, mám upřímné obavy, že se vrátíš a budeš pokračovat v ilegálním RP. Což je taky jeden z důvodů, proč jsem ti vyresetoval obě dvě tvé aktuální postavy. Doufám, že tě budování od začátku navede tou správnější cestou a že už tu nebudeš trollit - jedná se o jedno z nejzávažnějších porušení, kterých se na portále můžeš dopustit. Máš unban, tak nás nezklam.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024