Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ŽIadosť o un-ban vladimirkooo


vladimirkooo

Hráč

1
26.9.2023 20:20

Dobrý večer prajem. Poprosil by som o un-ban na vašom serveri Skimo RolePlay dostal som ho za Troll RP a strašne ma to mrzí a chcem sa z hlboka ospravelniť najmä @SovietDog a hráčom pri tej RP akcii . Uvedomujem si to že to je moja chyba že som ukradol “PD“ auto a zrážal ľudí. Dodnes si pamätám ako som to “trollil“ a ešte ma niekto preskúšaval pravidlá a všetko som vedel. Veľmi ma to mrzí lebo vtedy som si neuvedomoval že dostanem za to perma ban, no ale teraz si to uvedomujem veľmi dobre, pretože za ten dlhý čas som to “RPčko“ predsa len hrával častejšie ako vtedy. A hral som na viacerých tých “vačších“ serveroch nechcem menovať akých však viete prečo. V celku vtedy som bol ešte nováčik, od vtedy mám pocit že už som z takých blbostí vyrástol, a chcel by som skúsiť znova “zaerpiť“ na vašom serveri keď to kamoš veľmi chválil. Lebo predsa je to asi už aj rok a pól veľa veci sa zmenilo. Aj moj spôsob “RPčka“ sa zmenil že už to budem chcieť normálne “RPiť“ a nie “trolliť“ ako vtedy. Takže dúfam že túto žiadosť schválite ale aj tak predsa je to na vás . Takže ešte raz sa chcem z hlboka ospravedlniť a ďakujem všetkým ktorý venovali svoj čas a prečítali si to. 

Pozdravuje - vladimirkoo

29.9.2023 10:28

Dobře, trest ti zruším, přesto ber zřetel na skutečnost, že pokud se cokoliv z toho bude opakovat, bude tě čekat přinejmenším stejný osud. Ale určitě ses poučil a už s tebou nebudou problémy. :-)

Můžeš do hry.


Powered by LeoSight IFS
LT~24