Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Omluva/Požádání o unban.


Asta92

Hráč

6
26.9.2023 20:37

Zdravím, rád bych si touto žádostí požádal o unban jehož délka je permanentní, a důvodem je urážky člena admin týmu.

Jelikož jsem byl ještě předtím zabanován za "NonRP Driving - hydraulika neudělá z auta offroad" od Puding na 24 hodin. Byl jsem přesvědčen, že tento ban je neoprávněný, proto jsem šel na LeoSight discord a začal jsem se tam s adminy dohadovat, zda je či není. Bylo mi několikrát řečeno, že oprávněný je, ale bohužel jsem byl egoistický, sebejistý a rozhorčený. Zpětně si to uvědomuji a proto se Vám chci omluvit, za moje špatné chování, které se v budoucnu určitě opakovat nebude.
Svojí chybu přiznávám a znovu se Vám omlouvám.

Rád bych si zase zaerpil.

Děkuji, Asta92.

27.9.2023 17:38

Pokud veškerý svůj nesouhlas hodláš projevovat skrze spory, negativitu a především urážky lidí, vůči nimž bys měl naopak projevit respekt, říkám ti upřímně, že se tu dlouho neohřeješ. Doporučuji nejdřív přemýšlet a potom jednat, vyhneš se podobným sporům. Ban ti zruším, nicméně pokud ještě jednou uvidím, že ses choval nevybraně vůči komukoliv z členů AT, tu permu ti bez problému vrátím.


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024