Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadam o skrátenie banu.


Lemonko

Hráč

11
27.9.2023 20:49

Dobrý večer, týmto by som sa vám chcel prihovoriť.

 

Žiadam o skrátenie banu z dôvodu toho, že som porušil jedno z uvedených pravidiel (foto) - a tým je Asspuling.

Asspuling je pravda, že som PDW nezarpil ako ho vyťahujem.

 

Každopádne vyjadrenie k DM: DM to nebolo z dôvodu toho, že Nathan Clarckson ma IC ofajčil (lebo som sa nechal) a potom mi chcel to auto odkúpiť o milión celá niečo lacnejšie ako som ho kúpil ja od neho, to ma veľmi IC rozčúlilo a z toho dôvodu som ho plánoval vykradnúť. (Nadával som mu do židov a on mi to vracal, tým: Aspoň nejazdím na šrotoch. (IC))

A prišla tá chvíľa keď sme boli pripravený vykrádať, dohodli sme sa že mu zavoláme atd atd. Ibaže prišla aj M5 BMW (jeho kamoš, čo dával pozor), tak sme to nejak naťahovali a potom nás ta m5 začala prenasledovať. (video) Tak sme sa prenasledovali, s tým že Nathan a chalan Jacob si vymieňali autá na Bentley alebo Evá. Potom sme ich stratili a šli sa pozrieť do garáže jedného s nich (keďže sme videli, s tade vychádzať auto). No a potom nás oni odhalili a potom sa začalo kropenie. Ja som strieľal po Jacobovi, ktorý bol ozbrojený a Nathana som si nechal na potom (on sa ma pokúšal zrážať, v čom narazil do mojej A8 2x v asi rýchlosti tak 120 km/h a nezaerpil to... Ale nevadí chápem, že adrenalín a tak. A potom prišli ďaľší dvaja a jeden z nich mi dal hlavu. Čo som následne ja dostal PK. Čiže ja som žiadne DM neurobil, išiel som po chalanovi, ktorý obraňoval hráča na ktorého som IC nahnevaný a začal strieľať po mne ako prvý. Následne som umrel.

 

Vyjadrenie k odpojení z RP akcie: Po PK som zaRPil injuries v nemocnici. Následne som si dal /status obviazaná ľavá dlaň a obviazané ucho. Išiel som do reštiky vedľa aby som sa kúsok ukľudnil a najedol. Následne som požiadal kamoša cez vysielačku aby ma odviezol z MG. A potom som sa odpojil. (Nebol som zabitý pomocou PSA zložiek, takže som nemusel počkať 10 metrov od nemocnice)

 

PS: Ak niečomu nechápete alebo nie ste si istý na 100% tak mi dajte vedieť pomocou odpovedania na tento ticket. Díky

 

 

27.9.2023 21:16
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Lemonko

Hráč

11
27.9.2023 22:21, naposledy upraveno 28.9.2023 18:17 uživatelem Lemonko

Takže.

DM: Tiež aj Anna Hanakova mala s tebou skúsenosti ako na príklade tom, že si jej nadával atd. Čož ma presvedčilo k tomu ťa vykradnúť. Druhá vec, ide tu o RP nie o to aby som sa ti najust pomstil, OOC nemám proti tebe nič. Ja som ťa s Tahoečkom nerámoval, to môj kamarát :D takže to si vyrieš medzi ním a nepleť to sem. Díky. Zavraždiť som ťa nechcel, vy ste začali strieľať ako prví, moje skutky IC boli v zápale obrany voči vám. (video) Hlavná vec, že ty si ma na frajera chcel fajnovo zabiť a pomôcť kamošovi (jasné, že keď niekto vojde z cudzej garáži, tak to veľmi nepoteší, ale hľadali sme vás už tak 5 minút)

Meta: V zápale RP akcii a vstúpajucému sa adrenalínu som napísal PM chalanovi, to je pravda, ale potom som to napravil na IC, pretože som si uvedomil že to je IC informácia, ktorú ešte nemal ako použiť k IC skutkom, tak som sa rozhodol čo najrýchlejšie to povedať IC. 

Odpojenie z RP akcií: Ešte som neRPil takéto niečo, že som umrel v zápale RP, akože eRPil som také niečo, ale asi vždy to bolo s pomocou PSA zložiek a PSA zložky mi to nikdy nevyčítali za zlé keď som dal respawn a následne zaRPil injuries. + všetok ten stres a vyvíjanie situácií zvyšujú adrenalín a ako určite vieš, adrenalín podnecuje ľudí k nerozmýšľaniu a náhlemu konaniu. ((Kúsok mimo témy :D) ->Minule som bol na jednom kurze, kde to všetko pekne opísali, že adrenalín môže spraviť to, že keď niekto je po autonehode (IRL) a ty ho nájdeš na zemi tak spravíš všetko preto aby si mu pomohol a potom keď príde záchranka a ty už nemáš ako pomôcť, tak adrenalín klesne a keď si uvedomíš celú situáciu, môžeš kľudne odpadnúť. Je to bežná vec u človeka, keďže ľudia nie sú roboti a každý má svoje limity.)

Tak isto ako ja som urobil chyby, tak aj ty. (Non RP pokusy o zrazenie ma)

Prajem dobrú noc.

PS: Ale každopádne, týmto nechcem nikoho zatiaľ nahlasovať, iba žiadam o skrátenie trestu.

 

28.9.2023 14:23, odstraněno 28.9.2023 18:17 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
29.9.2023 07:06

V první řadě se omlouvám, že odepisuju až teď, ale dříve jsem se k tomu nedostal.

V tom DM je to hodně diskutabilní, protože už uběhly dva dny a bude hodně těžké zjistit kdo opravdu v ten den začal střílet. Pokud k tomu máš ještě nějaké videa, tak mi je prosím pošli na DC, který máš, když mi tam píšeš.

Metu řešit nebudem, za tu nejsi potrestaný.

Z RP akce ses odpojil, na to mám víc než jasné důkazy, stejně jako na tvého kamaráda, kterému byl ještě k tomu trest prodloužený za jeho nevychované výlevy na DC.

 

Ale každopádně se můžeš vrátit na skimo, máš unban.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~37

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024