Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban(permanentní ban) @dzardys


rybynozka

Hráč

6
28.9.2023 23:15

dobrý večer, píšu o zrušení permanentního banu za metabaiting žadost je směřována k džardysov

přeju hezký večer všem co to čtou a hlavně džardysovi který mi udělil permanentní ban asi před 5 měsíci

chtěl bych se omluvit za to že sem naváděl hráče aby mi pomáhali při nelegální činnosti.

už uplynula dlouhá doba od mého permanentního banu který byl udělej v květnu a myslím si že sem se polepšil a že bych nic takového znovu neudělal.

Vím že byl trest zasloužený a také vím že pokavaď by si mi dal unban že se ilegalní časti RP na dlouhou dobu vyhnu a nebo to budu RPit tak jak se to rpit má a nebudu nikoho navádět k tomu aby mi pomáhal.

co ti džardysi mohu nabídnout pokavaď by si mi dal unban: lepší a kvalitnější RP který bylo hrozný v dobu když sem hrál.

Hodně sem přemýšlel co bych měl napsat do své žádosti a moc mě toho nenapadlo a touhle stručnou žádostí bych tě poprosil o druhou šanci kterou by měl každý dostat po takovéhle době a doufám že mi vyjdeš vstríc. děkuji. 

 

29.9.2023 10:22

Dobrá, trest ti byl zrušen, doufám, že toho v brzké době nebudeme litovat. Zamysli se nad tím, zda ti stojí za to porušovat pravidla.


Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024