Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o skrátenie/zrušenie trestu.. @Dzardys


SilveR

Hráč

34
29.9.2023 00:37, naposledy upraveno 29.9.2023 00:39 uživatelem SilveR

Žiadosť o unban

_________________________________________________________

Dátum keď som dostal permaban - 6.6.2023

Dôvod - nerespektování člena AT, historie.

Dátum keď som dostal skrátenie - 15.8.2023

______________________________________________________________________________________

Ahojte. 

Prišiel som sem s ďalšou ,,žiadosťou o unban". Viem že Dzardys mi to zamietol už niekoľko krát, presnejšie skrátenie trestu alebo zrušenie. Ale chcel by som ešte o to zabojovať, bohužiaľ som taký typ človeka... Prejdem tu snáď všetko, tak hádam to bude mať aj nejaký zmysel. 

Dôvod na to mi dať permaban - Chcel by som poukázať na to že toto bol môj pravom daný permanentný ban.. A to presnejšie za to, že som sa JA k Dzardysovi choval arogantne, nevyspelo, bez rešpektu na Discorde.. Bolo mi jasné, že to neskončí dobre už v ten moment kedy som začal byť arogantný, ale v tu dobu ma to nejakým štýlom popravde nezaujímalo, ale po nejakej dobe mi to prišlo ľúto, pretože mi začali zo serveru viac a viac chýbať... Začal som viac rozmýšľať nad tým čo sa stalo, prečítal som si znova všetky pravidla globalné aj všeobecné potrebné k udržaniu kvalitného Roleplayiu. Zase som sa dozvedel nejaké nové veci a tak.. Chcel by som prísť na spôsob ako sa Dzardysovi ospravedlniť ale pokiaľ to on neprijme, tak mi je jasné že toto celé nemá ani štipku významu, ale budem sa furt snažiť niečo zmeniť... 

Pocity zo skrátenia - Popravde, bol som moc šťastný, pretože som bol rád že som sa konečne k niečomu dostal.. Dostal som skrátenie na 200dní. Myslel som si že mi to utečie ako voda, prišla škola, povinnosti a tak ďalej... Ale mýlil som sa a zistil som že mam furt dostatok času na to aby som sa dokázal odreagovať pri počítači. A ako čas išiel, tak mi to začalo pripadať že čas odsýpa pomalšie a pomalšie... Začal som vyhľadávať možností ako sa dostať rýchlejšie na server. Bolo mi jasné že nepôjde to inak ako pred očami komunity... tak som napísal jednu žiadosť, druhú žiadosť a toto je tuším 3tia žiadosť. 

Polepšil som sa ? - Viem že som sa v minulosti nevedel moc dobré komunikovať, rozmýšlať nad svojimi rozhodnutiami, uvažovať... Ako čas išiel tak som sa snažil na svojom chovaní pracovať, snažil som sa so sebou niečo robiť, zamyslieť sa nad tým čo chcem.. Server mi chýba, hráči mi chýbajú a chýba mi hranie na Skime. Viem vám povedať, že som sa zlepšil, a už nebudem opakovať chyby ktoré sa stali v minulosti. Mám pocit že počas trestu som dostatočne dlho rozmýšľal nad tým ako sa zlepšiť, čo zlepšiť na sebe. Chcem napraviť svoje chovanie. Viem že minulosť už nenapravím, ani sa o to snažiť nebudem, ale snažil som sa so sebou niečo robiť. Chcem si zahrať s hráčmi ktorých mam rád, ale nechcem aby to bolo za tak ukrutné dlhú dobu, chcem si konečne aj cez Vianoce zahrať, pobaviť sa, nechcem už písať žiadosti. Takže si myslím že to čo Dzardys odomňa očakával som splnil, vstúpil som si do svedomia ako chcel, zmenil som svoje chovanie ako chcel, už nemám čo zmeniť... Budem rád ak mi dáš ešte jednu šancu a zrušíš mi trest alebo minimálne skrátíš..

 

Viem že si mi už niekoľko krát povedal že nedostanem skratenie, ale aj cez to sa snažím, to ty vieš, a nechcem aby tato snaha bola zbytočná, takže budem rád za každé pozítivne rozhodnutie, ďakujem každému ktorý to dočítal až sem, dal som si na tom záležať, vylial som tu zase niečo zo svojho srdca. 😅 Prajem pekný zvyšok dňa. S láskou -(Aj tak nepočítam so skrátením, ale neni mi jedno čo sa stalo v minulosti a na svojej náprave som pracoval tak dúfam že to ma aspoň nejaký zmysel... ). 

                                                                                                                                                        SilveR.❤️

[[ Zostáva mi 155dní ]]

@Dzardys

 

 

29.9.2023 10:15

Už jsem se dvakrát vyjádřil:

a ty to stejně nehodláš respektovat a pojedeš si tu svou. Říká se třikrát a dost a přesně to platí i pro tvé žádosti. Dnešním dnem resetuji to zkrácení 200 dnů, tudíž ti to běží až ode dneška. Pokud si neustále budeš co dva týdny podávat novou žádost, budu ti to resetovat znovu a znovu, dokud zkrátka nepochopíš, že jsi nikdy nebyl tak přínosným RP hráčem, abych ti ještě zkrátil zkrácený trest. Podej prst a utrhnou ti ruku.


Powered by LeoSight IFS
LT~46

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024