Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban.


XmiraX

Hráč

2
30.9.2023 11:42, naposledy upraveno 30.9.2023 11:44 uživatelem XmiraX

Dobrý den, dneska neboli 30.09.2023 11:32 jsem dostal Ban na 12h Od: @Phobios Duvod: TRASHRP Vysvětlení: jel jsem, dělat dokumenty na SF mostě mě narazila Tahoe nerpila INJ, přitom ja jsem si zaerpil INJ celkem dostatečně na tu nehodu, začali mě okradat 1x měl 100h a druhej 40h, vše jsem zaerpil okradli mě, a život šel dál ale najednou mi @Phobios dal ban na 12h za udajne TRASHRP chtěl bych vysvětlení TRASHRP a kdyztak důkazy protože nejsem si vědom TRASHRP z mě strany. omlouvam: omlouvám se všem kterým jsem znepříjemnil RP mim údajným TRASHRP. A byl bych rád za odpověď a třeba i za zkrácení banu, Neměl jsem ani 100h aby mě mohli okrást. Děkuji moc. a vícekrát už to neudělam



@Phobios

Mohu dodat screeny co jsem si udělal

30.9.2023 14:24
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Davisek

Hráč

25
30.9.2023 14:45

Dobré odpoledne vespolek. Chtěl jsem jen říct, že ti gratuluji @XmiraX že jsi se sám ještě přiznal do porušení pravidla 31. Tímto ti ironicky gratuluji a doufám, že za porušení pravidla 31. ti ještě trest zůstane prodloužen


Hezký den :)

-Wytrych out

30.9.2023 16:27, naposledy upraveno 30.9.2023 16:28 uživatelem Phobios

Ahoj,

Důkazy ti zde již předal člověk, se kterým si rpil ono přepadení, k tomu se více vyjadřovat nemusím. Za což děkuji.

Následně zde mám další důkaz na tebe, což ti trest prodloužíme. Taktéž děkuji.

+ tě poprosím o tvé logy, ptáš se proč? Viděl jsem opodál stojící Scanii s člověkem, viděl jsem, že něco píšeš ale v chatu nic, tak jsem si zapl sledování tvých PMek, kde za mě došlo k metabaitingu a metagamingu.

Zatím tu to nechám otevřené.


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo