Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o UB či zkrácení banu - stepanekk


stepanekk

Hráč

15
3.10.2023 20:00

Zdravím, touto žádostí bych si chtěl požádat o Unban či zkrácení banu.

Kdy jsem dostal ban: 1.10.2023 17:24

Za co jsem dostal ban : Zneužití systému nábytku

Na jak dlouho jsem dostal ban : 14 dní

Tímto bych se chtěl omluvit za zneužití systému nábytku. Ano, domnívám se své chyby, za kterou se velice omlouvám.

Jak to vše vzniklo? Tak, jsem měl jsem poskládané poličky, které sem měl vyskládané na sobě, abych měl v teepee více místa a nezavadilo mi to. 

Ještě jednou se strašně se omlouvám a slibuji, že se tohle nikdy nestane a doufám, že touto žádostí bych  bych dostal zkrácení banu či unban, ale myslím že 14 dní je docela dlouhá doba.

@magovec

 

3.10.2023 21:26

Zdravím tě,

No, abych pravdu řekl, tak to dlouhá doba opravdu není. Již při objednávání nábytku je každý hráč upozorněn červeným textem, který jej poučuje o správném užití.

Ban ti opravdu nezkrátím. Můžeš být ještě rád za délku trestu, ta mohla být násobně větší. Dbej do budoucnosti na to, aby se z tvých interiérů nestávala Hermionina kabelka. Věř, že tvé interiéry budu pravidelně sledovat.

S přáním klidné noci,
magovec


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo