Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zkrácení banu


XUNUSA1

Hráč

9
8.10.2023 20:36, naposledy upraveno 8.10.2023 20:42 uživatelem XUNUSA1

Ahoj,dostal jsem dnes ban od Phobiose na 10 dní kvůli DM, obchodní podvod, neadekvátní RP ilegalu

 

Souhlasím s neadekvátním RP ilegalu ale určitě ne DM a obchodního podvodu. @Tulen4762 řekl že "obchodní podvod" byl povolen Dzardysem co je na tom pravdy netuším

DMka si nejsem ani vědom, několikrát jsem zhlédl videa kde jsme okrádali hráče avšak jsem viděl DM jen u @Tulen4762 a ten byl ještě ten den potrestán následně i my s @jauntrix za nenahlášení porušení pravidel. Předem děkuji za zpětnou vazbu 

matyseeek69

Hráč

5
8.10.2023 21:19

#freemike

kocvin udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
Phobios udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování k žádosti o unban
8.10.2023 21:42

Ahoj

Svůj trest máš z nějakého důvodu, to aby jsi se poučil. Důkazy máš videa, které byli poskytnuté ve stížnosti na Vás, kterou jsem já řešil.

Žádný obchodní podvod od Dzardyse schválen neměl. Věř mi, že si o takovýchto věcech dáváme echo.

Svůj trest, stejně jako tvý kamarádi si odpykáte v celé vyšší jeho znění, žádné zkrácení, žádný unban.

Přeji ti hezký večer 


Powered by LeoSight IFS
LT~45