Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban. (pernamení ban za trolling)


Remus

Hráč

1
8.10.2023 21:40, naposledy upraveno 10.10.2023 18:28 uživatelem Remus

Ahoj,

chtěl bych zažádat o zrušení permamentního banu za Troll. Žádost je směřována k Pakandza. Ban mi byl udělen ccs před 10 měsíci, za tu dobu jsem si uvědomil že mé chování nebylo zrovna na místě a chtěl bych se za mé chování omluvit.

Omluvit bych se chtěl přesněji hráčům, kterým jsem zkazil prožitek z RP, administrátorům, kteří mě museli řešit, konkrétně Pakandza. 

Pokud se dočkám unbanu, pokračovat v trollingu už nebudu. Vím že to byla kravina a opakovat se to nebude.

Moc nevím co do téhle žádosti napsat, ale touhle stručnou žádostí bych chtěl poprosit o unban, druhou šanci by měl dostat každý. Doufám že mi @Pakandza vyjde vstříc. Děkuji.

 

10.10.2023 20:01

Ahoj, žádost víc než dobrá. Trest už trvá dlouho, pustím tě zpět do hry. Případný ban za stejný prohřešek může být udělen během vteřiny, takže si příště rozmysli co očekáváš od napojení na server.


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo