Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban - DM (Traffic stop není důvod k zabíjení) (10 hodin)


asiproCZ

Hráč

14
9.10.2023 17:01, naposledy upraveno 9.10.2023 17:04 uživatelem asiproCZ

Zdravím, dnes mi byl udělen ban od admina @Phobios, tak vám k tomu něco řeknu.

Vysvětlení
Takže... Dnes mezi 15 a 16 hodiny jsem se napojil, nasedl do mého auta a jel do Montgomery. Po chvilce co jsem tam projížděl jsem potkal PSA (Theo Garner) který mě po chvilce zastavil. A jelikož jsem měl u sebe Glock a jelikož mám plný rejstřík věcí, tak by mě vyzval ať si vystoupím atd... Takže jsem nechtěl riskovat a ujížděl jsem, ujel jsem do LV kde jsem se mu ztratil. Poté jsem jel z LV směr SF po dálnici u Fort Carson kde byla nehoda. Než jsem ale projel nehodu, tak jsem potkal další PSA, který po chviličce hned jelo po mne (Carl Spenser). Tak jsem nezastavoval, protože PSA který mě předtím zastavilo mělo moje SPZ a asi i jméno, protože je možné, že auto mám registrované. Tak jsem tedy jel pár stovek metrů, zastavil jsem, a poté po něm vystřelil. Poté co upadl do PK modu jsem jel do LS k Santa Maria Beach kde jsem ale dostal ban. Poté se ke mě dostalo video jak jsem ho údajně zDMkoval, ale na záznamu nešlo vidět, jak jsem ujížděl.

Závěr
A tímto bych tedy zažádal o unban, jelikož mi toto přijde že to je trest udělen neprávem. Kdyžtak budu rád za vyjádření. Děkuji za přečtení a hezký zbytek podvečera.

9.10.2023 19:46

Ahoj,

Ano policie sice měla tvojí SPZ. Ale to, že tě zastaví jiná hlídka za mě rozhodně není OK jej zabíjet. Mohl jsi určitě pokračovat dál v ujíždění a někde se skrýt.

Co jsem zkoukl tvojí historii banu, již jich pár máš a né zrovna krátké.

Ale aby se neřeklo, tak ti už nyní udělím unban a můžeš se připojit do hry.


Powered by LeoSight IFS
LT~35

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024