Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor do České televize otevřen!

1 2



RozpusteneMaslo

Hráč

13
12.8.2020 14:33, naposledy upraveno 13.8.2020 11:32 uživatelem RozpusteneMaslo

ČT uvede pokračování oblíbených detektivních seriálů a představí i ...

Přihláška do České Televize

OOC Podmínky:

      Vzor:

  1. Ovládání RP 
  2. Ovládání gramatiky
  3. Vhodné chování
  4. Minimální věk 13+

OOC Přihláška 

  • Přezdívka:
  • Aktivita:
  • OOC Věk:

IC Podmínky:

  1. Minimální věk 18 let
  2. Středoškolské vzdělání
  3. Řidičské oprávnění skupiny B
  4. Čistý trestní rejstřík

IC Přihláška 

  • Jméno_Příjmení:
  • Věk:
  • Vzdělání:
  • Telefonní číslo:
  • Životopis (Nejméně 100 slov):
  • Něco o mě:
  • Proč se chci stát reportérem:
  • Pracovní zkušenosti:
  • Nejvyšší dosažené vzdělání:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Personální oddělení si přečte vaší žádost, a následně rozhodne zda vás příjme/zamítne. Po tom co budete přijati, tak si vás zavoláme na pohovor. 

Pokud uvidíte pod svojí přihláškou Souhlas, můžete čekat telefonát od Personalního oddělení, se kterým se dohodnete na termínu pohovoru.

Pokud uvidíte pod svojí přihláškou Nesouhlas,  znamená to, že vaše přihláška je zamítnuta a můžete si podat novou po uplynutí lhůty 10 pracovních dnů (( OOC )).

                                                                   Správce personálu, Thomas Orlov, dne 12.8.2020 V Praze

Prosím veřejnost, aby nedávala na přihlášky reakce. Na přihlášku může dát reakci pouze RospusteneMaslo.

           
          

 

12.8.2020 19:03
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
12.8.2020 22:20, odstraněno 13.8.2020 11:31 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

DoMinik255

Hráč

1
13.8.2020 11:13, naposledy upraveno 13.8.2020 11:52 uživatelem DoMinik255

 Vzor:

  1. Ovládání RP 
  2. Ovládání gramatiky
  3. Vhodné chování
  4. Minimální věk 13+

OOC Přihláška 

  • Přezdívka:Domino
  • Aktivita:6-12h.
  • OOC Věk:13

IC Podmínky:

  1. Minimální věk 18 let:Spĺňam
  2. Středoškolské vzdělání:Spĺňam
  3. Řidičské oprávnění skupiny B:Spĺňam
  4. Čistý trestní rejstřík: Spĺňam

IC Přihláška 

  • Jméno_Příjmení:Dominik Prego
  • Věk:24
  • Vzdělání:Zakladná a stredná škola
  • Telefonní číslo:335404
  • Životopis (Nejméně 100 slov):Moje meno Je Dominik Prego pochádzam z Prahy je mi 24 prišiel som za bratrancom ktory pracoval ako ČT reporter ale odyšiel vyžtudoval som základnú a strednú školu pracoval som rok ako mechanik a 2 roky v autoškole ako učitel a nemam veľky strach hovorit s ludmi alebo pred kamerov. Vodičak typu B som urobil na druhy pokus začal som sa učit autoškolu a stal som sa učitel v autoškole už ma to moc nebavilo tak som začal študovat mechanika to som robil 1 rok z prahy som išiel do Brna kde som sa stal zastupcom šefa v obchodnej firme. Na zakladnu som zvládol zo skoro sa mí mi jednotkami mal som pár dvojok stredná bola ťakšia ale to som zvládol s dvojkami a par trojkami.
  • Něco o mě:Moje meno je Dominik Prego je mi 24 a pochádzam z Prahy
  • Proč se chci stát reportérem:Moj bratranec bol a aj mi otom hovoril a strašne ma to zaujalo
  • Pracovní zkušenosti:Pracoval som ako mechanik 2 roky som učil autoškolu v prahe a v brne som bol 2 roky zastupcom šefa.
  • Nejvyšší dosažené vzdělání:Stredný a chcem isť aj na vysokú

leiitomax121

Hráč

2
13.8.2020 11:43, naposledy upraveno 13.8.2020 11:47 uživatelem leiitomax121

OOC Přihláška

Přezdívka: Leiito
Aktivita:Na servere som od rana do večera
OOC Věk: 14

IC Podmínky:

Minimální věk 18 let
Středoškolské vzdělání
Řidičské oprávnění skupiny B
Čistý trestní rejstřík
IC Přihláška

Jméno_Příjmení:Milan Kocka
Věk: 25
Vzdělání: Ukončená základna škola, středna škola, vysoká škola ukončená maturitou.
Telefonní číslo:601195
Životopis (Nejméně 100 slov):Dobry den volam sa Milan a mam 25 rokov,som zamestnany
ako smetiar ale hladam niaku pracu.Do prahy som sa pristahoval ked som mal 15,chodil som tu na strednu a aj na vysoku skolu.Z mojou mamou som tu zil ale bohuzial uz umrela v mojich 19.Odvtedy zijem sam
Mam strednu zdravotnicku skolu,vysoku zdravotnu skolu.Chcel by som pracovat ako novinar pretoze to je zaujimava a urcite aj zabavna praca.Nemam strach z  kamery a ani tremu
Bol som aj fotografom a celkom to viem z kamerou.Teraz byvam v podnájme a hladam väčši financny prijem.Môj koniček je opravovanie a upravovanie aut a vyznam sa taktiez aj do pocitacov.
Něco o mě:Volam sa Milan Kocka a mam 25 rokov,zijem v Prahe
Proč se chci stát reportérem:Potrebujem pracu a hladam niaku zabavnu v ktorej nebudem nudit
Pracovní zkušenosti:Zkusenosti z kamerou niake mam ale rad sa ucim nove veci
Nejvyšší dosažené vzdělání: Vysoká škola ukončená maturitou.

 

Zimurajd

Hráč

2
13.8.2020 11:59

OOC Podmínky 

 

Ovládání RP 

Ovládání gramatiky 

Vhodné chování 

Minimální věk 13+ 

 

OOC Přihláška 

 

Přezdívka : Zimurajd

Aktivita : Okolo 10 hod. denne 

Vek : 13 

 

IC Podmínky 

 

Minimální věk 18 let 

Středoškolské vzdělání 

Řidičské oprávnění skupiny B 

Čistý trestní rejstřík 

 

IC Přihláška 

 

Jméno_Příjmení : Michal Kocka

Věk : 25

Vzdělání : Stredná škola odbor fotograf 

Telefonní číslo : 594310

Životopis : Zdravím, volám sa Michal mám 25 rokov a pochádzam z Košíc. Keď som mal 15 rokov, sme sa s bratom presťahovali do prahy a dokončili strednú školu (brat aj vysokú). Následne sme si hladali prácu ja som pracoval ako autobusár. No nieje to najlepší zdroj prijmu preto by som sa rád stal reportérom. Ako malý som už fotil či natáčal na mobil alebo fotoaparát. Veľmi ma to bavilo a zaujímal som sa o to. Potom som to prestal robiť a rád by som sa ku tomu vrátil. To znamená že nejaké skúsenosti mám. Bol by som rád za prijatie pretože je to pre mňa zábava a aj sranda. 

Něco o mně : Volám sa Michal Kocka mám 25 rokov a pochádzam z Košisckého kraja.

Proč se chci stát reportérem : V minulosti keď som fotil a natáčal tak ma to veľmi bavilo a rád by som sa ku tomu vrátil.

Pracovní zkušenosti : Keď som bol menší som veľmi rád fotografoval a natáčal, či už na mobil alebo fotoaparát.

Nejvyšší dosažené vzdelání : Ukončená maturita strednej školy.

RozpusteneMaslo

Hráč

13
13.8.2020 12:17, naposledy upraveno 15.8.2020 14:34 uživatelem RozpusteneMaslo

ČT uvede projekt školního vysílání UčíTelka od 16. března ...Dobrý den, vážení uchazeči,
k dnešnímu dni 13.8.2020, byli vyhodnocené životopisy.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pohovor postupují následující,
Dominik Prego
Milan Kocka
Michal Kocka

Tímto jim gratuluji.

V případě Paní Kattie Rose necháváme čas na opravu životopisu, z důvodu nedodržení poštu slov v životopise.
Čas na opravu životopisu máte do 15.8.2020 do 23:59. Pokud tak neučiníte, vaše žádost bude zamítnuta.

                                                                                             Správce personálu, Thomas Orlov

Bernat

Hráč

6
13.8.2020 17:18, naposledy upraveno 13.8.2020 17:25 uživatelem Bernat
  • Přezdívka: Tomáš
  • Aktivita: 2-4 hodiny
  • OOC Věk: 15

IC Přihláška 

  • Jméno_Příjmení: Emil_Hernandez
  • Věk: 26
  • Vzdělání: Stredoškolské Technická škola odbor Fotografie
  • Telefonní číslo: 409577
  • Životopis (Nejméně 100 slov): Volám sa Emil Hernandéz. Som Mexičan ktorý imigroval v roku 2001 s rodičmi do Českej Republiky. Žili sme skromný život s rodičmi a dokázali sme všetci traja vyžiť z malého platu môjho otca. Môj otec pracoval v obchode s videokamerami a elektronikou kde kamery bud opravoval alebo obsluhoval zákazníkov. V tejto práci som mu často pomáhal a vo všeobecnosti som sa zaujímal o kamery. Mám vyštudovanú fotografiu na technickej škole. Krátko som pracoval ako pokladník v obchode ale z tohto platu sa mi po odsťahovaní od rodičov nedalo moc vyžiť. Aj preto chcem ísť do Českej Televízie a znova objaviť mojú vášeň do kamier a videotechniky.
  • Něco o mě: Volám sa Emil Hernandez mám 26 rokov a rád nakupujem v Kauflande
  • Proč se chci stát reportérem: Ako som už povedal môj otec pracoval v obchode s video technikou a už tam som objavil moju lásku a vášeň ku kamerám. + ludia navôkol mi často vravia že som zhovorčivý a niečo takéto by mi padlo
  • Pracovní zkušenosti: Pokladník
  • Nejvyšší dosažené vzdělání: Stredoškolské

burwe

Hráč

2
15.8.2020 10:19

OOC Přihláška

Přezdívka: Burwe
Aktivita: Obykle 4h. denně
OOC Věk: 15 


IC

Vysokoškolské vzdělání
Řidičské oprávnění skupiny A,B
Čistý trestní rejstřík.
Jméno_Příjmení: Matej Cooperr
Věk: 20
Vzdělání: Ukončená základní škola, střední škola, vysoká škola ukončená maturitou.
Telefonní číslo: 489869

Životopis: Dobrý den, jmenuji se Matej Cooperr . Jako malý jsem rád pozoroval Novináře u jejich případů, a s nadšením doufal že se jednou stanu Novinářem. Po dokončení ZŠ,SŠ jsem poté nastoupil na soukromou školu v Praze zaměřenou na Kriminalistiku a Kriminologii. Proč jsem vystudoval Kriminalistiku? Moji rodiče mě vždy nutili, a chtěli aby ze mě byl člen PČR. Jako člověk co se nevzdává a vždy dokončí co začal, jsem úspěšně dokončil tuto Vysokou školu. Jelikož se čas mění, a lidé taky, tak jsem přestal mít jakýkoliv zájem se stát členem PČR. Proto jsem začal hledat nějakou stabilní práci a vydařilo se. Pracoval jsem chvilku u ČT, bylo to pouze na pár dní jelikož se vláda rozhodla že zavřou ČT a tímto jsem přišel o práci. Zkušenosti s ČT mám tak si myslím že jsem na tohle vhodný.

Zkušenosti: Zkušenosti s ČT mám.

Děkuji Matej Cooperr

RozpusteneMaslo

Hráč

13
15.8.2020 14:36, naposledy upraveno 15.8.2020 14:37 uživatelem RozpusteneMaslo

ČT uvede projekt školního vysílání UčíTelka od 16. března ...
Dobrý den, vážení uchazeči,
k dnešnímu dni 15.8.2020, byli vyhodnocené životopisy.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pohovor postupují následující,
Emil Hermandez
Matej Cooperr

Tímto jim gratuluji.

Tímto dnem nábor na webových stránkách uzavírám.
                                                                                             Hlavní reportér, Thomas Orlov

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~67

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024