Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

unpermu


lukaslangmajer

Hráč

1
12.10.2023 17:23

zdravim chtel bych poprosit o unpermu dostal jsem to za ignorovani injures a sam ani nevim kdy jsem to porušil ale jsem velice poučet a moc me mrzi ze si nemuzu zahrat moje postava se jmenuje MajkliPospisil mam to už asi 3 mesice a fakt me to mrzi je to nejlepsi rp server a jsem vazne poucen sice fakt nevim co jsem porušil ale přisaham že se to nebude opakovat chci si se všemi zase zahrat nesmrtelne me to fakt bavi vim ze musim vse erpit hlavne a přisaham ze budu respektova pravidla a nebudu delat zadny kraviny budu chovat latinu jak by se řeklo važne me to moc mrzi chci si s celou komunytou zase zahrat moc prosim o unpermu 

Mersfitz

Hráč

12
12.10.2023 17:36

Ahoj,

Dám ti radu, pokud jsi dostal permu určitě k tomu byl nějaký pořádný důvod a tak by se hodilo, aby sis s žádostí o Unban dal trochu záležet. Tahle žádost je ve zkratce "Je mi to líto, chybí mi skimo" a podobně, což tady nikdo z AT opravdu netoleruje. 

12.10.2023 17:37, odstraněno 12.10.2023 17:45 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
13.10.2023 12:08

Ahoj, tady jsi v žádostech o unban, službu "unpermu" bohužel i přes hojný zájem nenabízíme. Mimo jiné na tvůj účet není veden žádný ban, tím pádem jen zahlcuješ toto subfórum a já tě tímto žádám, abys s tím přestal.


Powered by LeoSight IFS
LT~33