Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban Dzardys


neznamy#12935

Smazaný účet

5
13.10.2023 19:06, naposledy upraveno 14.10.2023 17:15 uživatelem neznamy#12935

Dobrý den žádám o unbna či zkrácení ( ban udělen @Dzardys )



Zdravím byl mi udělen ban

10.10.2023 16:48 brugi @Dzardys Zneužití systému nábytku (14 dní)

moje vyjádření k banu je to že když jsem si pokládal nábytek tak mi kámoš říkal že ten nábytek má být více vidět tak jsem to nějak dal a něco se schovalo aj do zdi a myslel jsem si že to je v pohodě poté mě IC vzali PSA do CPZ na 200h zbývalo mi cca 50h z odejití z CPZ poté byl zátah A.R.T na můj barák a v ten den jsem byl eště na serveru 
poté v 16:48 mi přišel ban na Skimo a mě nenapadlo nic jiného než si jít napsat o unban a zrovna jsem měl špatnou náladu a když jsem si to psal tak jsem na pana TM Dzardys byl docela hnusný což mi taky nepřišlo dobré a tímto se chci omluvit jak za ten nábytek ale vůbec jsem nevěděl že musí koukat celý a eště se chci omluvit Dzardysoj za moje chování při první žádosti a vím že se TM Dzardys podíval na mojí history která za poslední měsíc taky není čistá a skoro pořád tam byl ban proto jsem přešel na RP holky protože když eRPím socialRP tak nemám žádný ban nic ale když dělám něco co jde přes ilegální RP tak tam bany jsou, ale chtěl jsem se znovu zpravit tím že budu eRPit socialRP, a zrovna 7.10 jsem začal eRPit holku a docela jsem si to užíval ale za 3 dny jsem dostal ban za ten nábytek což mě začalo docela mrzet ale tak byla to moje chyba a mojí chybu přiznávám a tímto se chci zeptat Dzardyse zda by mi udělil unban nebo zkrácení banu nechám to na něm a přeji krásný zbytek večera 

14.10.2023 17:16

Já nevím, kdybys nedělal blbosti a nebyl netrpělivej, tak ti tu žádost i vyřeším. Ale s tím, jak mě spamuješ, ještě pár dní raději počkáme.

16.10.2023 10:09

No, žádost je o něco víc detailní, v ohledu toho, že sis RP za dívčí postavu užíval, možná až přespříliš, nicméně tvůj kámoš určitě není autorem pravidel a je pro tebe to nejmenší si podat report nebo napsat do helpchatu, které tu od takových dotazů jsou, určitě si myslím, že je to mnohem více prospěšné, než důvěřovat kamarádům.

Jsi tu chvíli a jsi samý problém, zkrátka jsi důkazem toho, že ilegální RP nováčkům do rukou nepatří, a své chyby si uvědomuješ bohužel pro tebe pozdě. Ke zkrácení trestu nevidím důvod, polovinu máš skoro za sebou, tak zvládni i tu další.


Powered by LeoSight IFS
LT~36