Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


mojzis

Hráč

6
14.10.2023 22:11, naposledy upraveno 14.10.2023 22:14 uživatelem mojzis

Čusík Pusík pred chvíľkou som dostal ban ktorý nedáva moc smysel @Holysek

 

Chápem prečo je ban udelený ale tak pome si to zhrnúť okolo tej 21:00 ma páni bachari pustil tak som si trošku pobežkal a povedal som si skúsim vyliezť na strechu což sa podarilo stej strechy som preskočil za plot vybehol som ho cez Schody a preskočil bránu což som spravil random nevedel som čo robím tak som sa pokúsil o utek (což kto by nezačal) ale keď som videl že zamnou beží policajt otočil som sa naňho a stal tejznul ma a dal späť do cely

 

1. Neplánoval som útek proste som našiel nie bug ale proste vec ktorú môžem využiť

 

2.ban za nom rp inj neviem

Úprimne keď je to myslené za ten plot taaak že je elektrický mi napísal až týpek na discorde (neviem z kadiaľ som si to mal vytiahnuť)

 

3. Dávať 10 dnovi ban za takú prkotinu je príliš ja som reálne ani nezdrhnul a dávať ban po 2 hodinách 

4: záver: žiadam aspoň o skrátenie banu ďakujem  

🖐️

15.10.2023 00:37

Jsem rád, že chápeš za co máš udělený ban, ale tak to teda uvedeme na pravou míru a trošku to tu rozvedeme. 

1. Je mi jedno jestli si ten útěk plánoval nebo ne, ale asi jen tak neskočíš na střechu a pak nepřeskočíš střechu před 3-4 dozorci, že? 

2. Nevíš jo? Sám mi teď na discord píšeš, jak mi chceš poslat důkazní video, tak se na něj sám podívej a budeš mít odpověď na tento bod.

3.  já si myslím, že tu máš dostatečnou odpověď na to, proč máš ban zrovna na 10 dní.

 

4 závěr: Ban ti nezkrátím.

 

Dobrou noc. 🫡


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024