Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Připomínka ke zkrácení trestu


samicekk

Hráč

4
15.10.2023 19:20, naposledy upraveno 15.10.2023 19:30 uživatelem samicekk
Jelikož admin tento report uzavřel tak mám ještě připomínku,chtěl bych se zeptat z jakého důvodu jsem já a 3 ostatní kluci dostali ten ban na PĚT dní myslím si že je to přehnané, upřímně pochopil bych max dva-tři dny..ale tohle mi přijde moc.Jakoby co si budem ban je v podstaťe v uvozkovkách za "nic" to neberu v potaz že dvěma klukům mě a @Viteetkost by natáčení komp neutáhl..děkuji za vysvětlení a popř. zkrácení trestu

Develon

Hráč

40
15.10.2023 19:40

No , snad to není nadbytečné vyjadřování , ale co se týče nelegálu , tak ten má svoje pravidla , pokud sám nemáš počítač , zařiď si na to kolegu , nebo , ještě lépe , se do těchto akcí nepouštějte.

Viteetkost

Hráč

9
15.10.2023 19:49

Nám spíš jde o to proč je to na 5 dní

15.10.2023 20:12

Podívejte se na svojí historii a najdete tam odpověď. Délky banů se rozhodují dle uvážení administrátora a je na každém administrátorovi, jak dlouhý dá ten ban. Může se také daný člověk rozhodovat právě podle historie hráče.


Powered by LeoSight IFS
LT~49