Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


alexCI

Hráč

8
18.10.2023 20:23, naposledy upraveno 18.10.2023 20:37 uživatelem alexCI

Ahoj dostal som ban na 20 dni za  masivni dm pravidlo č.7 odpojeni z rp akce a potom ešte za zneužitie /tlock

Ako sa to stalo: Odtahoval som auta ako vždy no ale potom som odtahol jednu dodavku z BB v ktorej bolo 6zasobnikov do glocka 1do ak47 vedel som že za to môžem dostať ban no ale keď som to videl tak som si povedal prečo nie. No potom sme išli banku bez zbrani no ale potom môjho kamoša chytilia chceli sme mu pomôcť tak som vezol ak oni išli do nemocnice tak my sme išli ku nemocnici a čakali sme kym vidu no ja som bol na streche a myslel som si že to je viac ako 50metrov od PSA stanice no keď višli z nemocnice tak som zastrelil jedneho a potom prišlo dalšie auta no aj potom som začal strieľať no viem že som to nemal robiť potom som tu už musel vypinať tak som odbehol do daakej garaže a vypol som.

No chcel by som požiadať o unban alebo aspon skratenie viem že som porušil veľa pravidiel a mrzi ma to no viem že som nemal porušovať tie pravidla no chcel by som si zahrať skimo a pravidla porušovať už nebudem. @Phobios

 

19.10.2023 14:16

Ahoj,

Ano, porušil jsi mnoho pravidel. Původně jsi obdržel ban od holyska ale ke mě se pak dostali další důkazy o dalších tvých porušení pravidel. Trest jsem ti na základě nich prodloužil.

Tvá historie je hodně obsáhlá a jsou v ní bany, nejčastěji za trashRP, nebo nadměrnému užívání zbraní. S takovou historií ti nevěřím, že tě mrzí to co jsi provedl. Tudíž tvůj trest ti zůstane aby jsi se poučil.

Žádný unban a žádné zkrácení.

Přeji ti hezký den

 


Powered by LeoSight IFS
LT~29