Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


18.10.2023 23:28, naposledy upraveno 18.10.2023 23:30 uživatelem Papy
  • Ahoj,dnes kolem desáté hodiny... jsem dostal ban od Keksika chtěl bych si zažádat o unban protože si nejsem vědom že bych vůbec něco takového dělal případně ukazat videoklip
  • Dnes asi tak ve 21:55  jsem vypínal skimo a žádný problém sem s nikým neměl, nejel jsem v protisměru ani jsem nic nedělal ohledně NonRPDriving a jestli ano tak za to se moc omlouvám, je možné, že jsem dnes mýval lagy a snažil jsem se to nějak zprovoznit, ale dnes mi prakticky doslova blbnul PC úplně... 

 

  • Potom netuším za co jsem ještě dostal ban, ale dávám si a vyhýbám se lidem, kteří mi buď to něco kritizujou, nebo-li nadávají do OOC chatu... 
  • doopravdy budu hrozně rád a budu si moc toho vážit, pokud by jste měl pro mě nějaký ten důkaz s mkrnout se na to a popříšte se poučit z mých chyb... 
  • Přeji hezký večer a méně práce 
  • Předem děkuji mockrát...

Jackal

VIP

46
18.10.2023 23:59

Ahoj, odpovím za Keksika, neboť jsem člověk, který vás nahlašoval. Jedná se o tuto stížnost.

20.10.2023 19:13, naposledy upraveno 20.10.2023 19:14 uživatelem Keksik

Ahoj, jedná se o situaci, kdy jste se ty a tví další kamarádi rozhodli udělat trochu bordel nebo to tak minimálně vypadalo, sjížděli jste kopce s Audi A4 a taktéž s BMW M5 po štěrku a tak dále, ještě k tomu v neskutečný rychlosti. V rychlosti kdy jste doslova skákali z těch kopců. Injuries konkrétně to jak jste se tam vyštípali asi ve 200 do plotu a následně i mírně o zeď a popelnice a vaše statusy byly minimální a vůbec neodpovídali zranění.

Ban ti byl udělen za Non RP driving, pravidlo 21 a non RP injuries. Video bych ti milerád poskytl, avšak dotyčný jej už smazal nebo dal radši do soukromých, každopádně ban dostal každý z tvých kamarádu, jelikož jsi nebyl jediný kdo tam ty pravidla porušoval, porušení bylo zřejmě a znatelně viditelné, tudíž nevidím důvod proč ti dát unban, zamítám a zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~27