Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

dobrý večer a pre niekoho deň... pokus 3.0


YonnZey

Hráč

3
19.10.2023 16:28

za čo bol ban udelený ?

ban som dostal za to že som po niekolkých hodinách uplodovania na youtube video o okradaní ktore si pakandza vypítal poslal... viem že to video som poslal až skoro po 4 - 5 hodinách no mam slabý internet a uplodovať video ktore ma 20 minut trva kludne aj 2 hodiny u mňa... ban bol udelený aj za to že bolo vo videu niekolko porušení pravidiel, ktoré som spravil napr.  okradanie okolo NPC, NonRP inj, pravidlo 32 a 42... a ďalšie veci ktoré som porušil... 

čo by som spravil keby som dostal unban ?

keby že dostanem unban tak by som sa snažil rpiť normalne, aj keď mi tie INJ (status) a /me trošku trvá... no poučil som sa a pevne som študoval pravidla za ten čas čo mam ban... snažil by som sa neporušiť pravidla, keby som ich porušil tak by som oznamil adminovi aby neboli z toho problémy... a hral by som konečne normalne a nerobil blbosti napr. komunikoval s adminom normalne a nie jak do teraz... snažil sa čo najlepšie rpiť... takže neprekráčať rýchlosť v meste, obci... 

prečo žiadam o unban ?

skimo je asi jediný server na ktorom sa dá normalne rpiť a celkovo mi prirastol k srdcu a keď som po bane skusil hrať na nejakých iných serveroch, tam sa to prosto nedalo... zla komunita, admini neriešili skoro nič. A nedalo sa tam pomaly nič robiť. Skimo je dobrý v tom že su tam hráči, dobrá komunita a da sa tam aspoň normálne hrať a bolo tam stále čo robiť

ospravedlnenie

tu sa musím ospravedlniť adminom a celkovo komunite skima... za to čo som tam spôsobil... a budem sa snažiť neopakovať... a ospravedlňujem sa @Dzardys za to že musel pozerať na moje hrozné RP ktoré som mal a taktiež @Pakandza za to že musel riešiť moje spravanie tak isto ako Dzardys na skimu...

záver

na záver by som sa chcel poďakovať adminom aký na tom skimu ste a čo pre tu komunitu robite, a vylepšujete ten server aby bol v čo najlepšiom stave... a že davate bany ľuďom čo si to zaslužia... ste super a máme vás všetci radi aj keď to niektorý nedavaju na javo... 

@Pakandza

20.10.2023 12:51

Ahoj, obsah banů v historii není velký, pustím tě do hry. V případě, že ti není něco jasného, stačí využít /hc - helpchat.


Powered by LeoSight IFS
LT~21