Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žiadosť o vymazanie registra trestov


AlexiKKiS

Hráč

23
20.10.2023 02:50, naposledy upraveno 20.10.2023 15:10 uživatelem AlexiKKiS

Vec: Žiadosť o vymazanie registra trestov

Odůvodnění:        Vážený soudce,

Povědom si svých chyb a se skromností se na Vás obracím s prosbou o milosrdné vymazání mého trestního záznamu.

V minulosti jsem konal nesprávně, ale nyní toužím po změně a novém začátku. Snažím se stát lepším člověkem, věnuji se osobnímu růstu a zapojuji se do společnosti. Od svého odsouzení jsem se snažil napravit škody, které jsem způsobil, a stát se prospěšným členem společnosti.

Mým jediným přáním je vést důstojný život a poskytnout lepší budoucnost sobě a své rodině. Prosím o milosrdné vymazání mého trestního záznamu. Rozumím, že proces vymazání je složitý a že musím prokázat, že si druhou šanci zasloužím.

Věřím, že jsem se od té doby vzdálil od trestné činnosti a rozhodl jsem se žít poctivě a v souladu s zákonem. Vymazání trestního záznamu mi pomůže začít znovu.

S pokorou a vděkem za Vaši pozornost doufám, že mi budete ochotni poskytnout druhou šanci na důstojný život.

 

Záměr: Kompletní smazání trestního rejstříku ze záznamu.

S pozdravem,

Lukac Alexander.

 

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Úprava příspěvku po více než 15 minutách
23.10.2023 14:04

Adresát: Alexander Lukac
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za odeslání tohoto podnětu. Vaší žádost jsme vypracovali prostřednictvím ZSP, jehož kopie rozsudku Vám bude zaslána na Vaši korespondenční adresu.

S pozdravem

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

300Kč dnes v 06:38

Cepicka

220Kč včera v 23:25

Swerzy

203Kč včera v 22:14

Nejnovější uživatelé
dadapatrasova

Registrován 27.4.2024

Tomaseklukasek

Registrován 27.4.2024

Samueeeel

Registrován 27.4.2024