Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosti o unban kocvin.


Lemonko

Hráč

11
21.10.2023 14:52, naposledy upraveno 21.10.2023 15:15 uživatelem Lemonko

Zdravím znova.  -> Keďže som nemohol odpovedať, lebo si mi zamkol ticket, tak píšem znova.

 

Chcel by som upozorniť na to, že sme tlačili A8 s kamošom. Ako som napísal. Takže nevidím nijakú logiku v tvojej odpovedi. 

+ ani som nešprintoval pri tom tlačení, lebo kamoš chcel šprintovať ale som vravel že nie že to je PG...

21.10.2023 17:39

Ahoj, znovu ti odpovídám že to PG byl a trest ti zůstane. Z kopce by to jelo samo, po rovině byste do odtlačili to není problém, ale do kopce určitě ne, má to dvě tuny. 

Lemonko

Hráč

11
21.10.2023 22:53

Dobrý večer, je síce pravda, že A8 auto má veľkú hmotnosť, ale pozri sa na toto video... -> Doslova tam tak 50kg žena tlačí auto a ide docela rýchlo, tlačí ho po rovine. 

  • Neverím, že keby sa dvaja chlapi zapreli do auta, tak by nezvládli takýto malý kopček...
  • A ako hovorím, boli medzi tlačením aj prestávky... 
  • Proste, je to reálne aj keď to auto má cca 1,7 ton. -> Keďže odľahčená karoséria.

 

Ďalšia vec: 

  • Ako určite sám vieš, A8 je dosť dlhé auto. (Dĺžka, mm: 5190 - 5 metrov)
  • A čím dlhšia záťaž (v tomto prípade auto) do kopca, tým ľahšie sa to tlačí. -> Jedno-tonová kocka s kolesami by sa vytlačiť do kopca nedala...
  • Lebo tu platí pravidlo, že čím skorej bude predná časť záťaže na rovnej časti, tak tým skorej to bude ľahšie tlačiť do kopca. -> Proste logika...

 

V prípade nejasností viete čo treba robiť...

 

P. S.: Za to video sa hanbím že som ho sem poslal ale iné som nenašiel :D

 

22.10.2023 09:54

Jediný háček v téhle diskuzi je ten, že já se s vámi nebavím na teoretické rovině a nepolemizuji. Já se těch aut (ruzných značek a velikostí), natlačil fakt spousty a znova opakuji NE. Nebyli byste schopni to do tohohle kopečka vytlačit, i kdyby jste tam vypustili duši. Zamítám a zamykám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~44