Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ziadost o unck


Tomane808

Hráč

4
21.10.2023 15:33

duvod od ck policisti : strelil mne do hlavy kdyz sem mu strelil do ruky a mal ktomu status

Lexikonn

Hráč

78
21.10.2023 20:02

CK ti bylo uděleno ze strany administrátora, nebo jsi zvolil (klidně z afektu bez přemýšlení) self-ck? Zrušení CK se používá pouze v případě neoprávněného udělení CK ze strany administrátora (a to se prakticky nestává). Jinak řečeno, pokud to nebylo neoprávněné (čemuž nevěřím), tak unCK nedostaneš.

Mimo to by bylo dobré sepsat pár bodů, které by pomohli situaci objasnit:

  • Na jakou postavu jsi dostal CK?
  • Šlo o CK / Self-CK?
  • Podrobnější popis situace, která v CK vyústila

GL

Tomane808

Hráč

4
21.10.2023 21:44

no ja som iba usiel jednej hliadke na panama smoke postave a policajt zacal strielat a proste som donho nenarazil ani nič tak som za zlakol a ked som zastavil tak opetoval strelbu mam pocit ze to ck co zaziadali bolo kvoli caytlin dačo ktora ma somnou problem OOC

Jackal

VIP

46
21.10.2023 22:00


=jsi-li kropič, kterého jediná náplň hraní na serveru je ježdění v A8, s kuklou na hlavě a PDW v kapse, přičemž střílíš po všem co se hýbe, tak CK si zasloužíš a máš jej oprávněně.
Jsem rád, že se tu toto začalo praktikovat, CK ty hráče možná poznamená víc, než pár hodinový ban. Ještě k tomu, když na dalším charu, aby mohli zas dělat ilegál, musí nahrát alespoň 100 hodin.

Tomane808

Hráč

4
21.10.2023 22:14

to nebyla vyznamna smrt ale ok a zo ziadnym pdw nejazdim realne si robim firmu ale tak ako povies hah

Tomane808

Hráč

4
21.10.2023 22:19, naposledy upraveno 21.10.2023 22:20 uživatelem Tomane808

a mne by to bolo jedno ale jediny dôvod prečo ste mi dali CK je kvoli OOC problemu čo ma somnou caytlin a za druhe je ten dovod ze som trafil policajtovy 2X do ruky (do pravej kde drži zbran) a on sprintuje ku mne a da mi hlavu

magovec udělil za tento příspěvek varování: Double post
24.10.2023 14:41

1. To, že se pravidelně účastníš střelby po policii, není nic významného, je to denní rutina a je to v pořádku, takže tvou smrt tedy nemáme považovat za významnou? Kdybys dělal něco hodnotného, budiž, ale šikanovat mi policisty a vyváznout jen s krátkým jailem, to né chlape.

2. S2K systém ti je určitě znám, nechápu většinu tvé argumentace.

30.10.2023 22:18

Ahoj, na adminském discordu jsme byli oznámeni o tom, že pravidelně provokujete policejní hlídky a střílíte se s nimi a po domluvě jsme dostali povolení dát několika lidem z tvé skupiny CK v případě, že o něj bude policií zažádáno, což se stalo právě ve tvém případě. CK proběhlo v rámci bodu "významná smrt pod rukou policie", proběhlo vše správně dle pravidel.

Tvé unCK zamítám z následujících důvodů:

  • Chci, aby jsi se ty a i ostatní členové tvé skupiny ponaučili ze svých chyb
  • Tvá žádost je nedostatečně zpracovaná. Kdyby to nebylo v názvu tohoto topicu, tak ani nevím, že se o žádost jedná. Prosím, s tvými příštími žádostmi si dej záležet, děkuji.

S přáním hezkého dne,

FLYER


Powered by LeoSight IFS
LT~101

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024