Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o vysvětlení banu. @Pakandza


asiproCZ

Hráč

14
25.10.2023 16:00, naposledy upraveno 28.10.2023 15:50 uživatelem asiproCZ

Zdravím. Je mi sice trapné si opět a zase dávat žádost na fórum, ale bohužel.
Takže abych začal.. Včera jsem tedy dostal ban na 100 dní..

Ban je tedy za Masivní porušení pravidla 5. (hra bez RP prvků, porušení zdravého zážitku ostatním - Pravidlo 0.)
Já abych byl upřímný, tak s tímto nesouhlasím a to ani nesouhlasím s tím, že dostali ban i ostatní, protože u akce byla i Eliska Hansova, která popravdě nic neudělala, ale to je jedno. Chci tedy vysvětlení pro to, protože po RP akci kterou tady nebudu vypisovat celou (Pokud by @Pakandza chtěl, tak jasně že jí napíšu) jsem si šel uložit zbraň a po té jsem šel AFK protože jsem si šel dát sprchu. Po tom, co jsem přišel, tak najednou vidím že jsem dostal ban, ale jelikož jsem neměl jak náladu, tak energii si psát žádost o vysvětlení, tak jsem jen vypnul počítač a šel jsem spát. Děkuju.

26.10.2023 00:06, odstraněno 26.10.2023 00:07 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
26.10.2023 07:31

Ahoj, v logu vidím, že 4 minut před zabitím manipuluješ se zbraní, poskytni mi tedy logy z toho dne od 21:00 do 22:00. Hoď mi to na DC: pakandza (Pakandža).


Powered by LeoSight IFS
LT~38

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo