Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN / zkracení + duvod


26.10.2023 10:54, naposledy upraveno 26.10.2023 11:15 uživatelem El1skaBUMBAC

KDO DAL BAN ? (FOTKU)

@Pakandza

pravidlo 5. Útočení na ostatní hráče, jejich majetek a objekty herního světa bez vhodného RP důvodu je zakázáno (DM).   

 

na utočení bylo velice dost

důvodu hráč pod jménem // Trevis Adams // zavolal na mě lidí aby mě vykropili tak jsem čekala u sveho domu sama a čekala jsem jestli na mě někdo půjde viděla jsem že RAPTOR projel u mého domu a zastavil za mim barákem pak přijelo BMW teď nevím jestli černe nebo modré tmáve do ic řekli /s štětko a začali kropit taktéž moje hráče mi zachránili život ic tak je vykropili v tom BMW

 

jak dostali PK chtěli se znová vrátit na místo kde měli PK jelikož někdo k tomu u zzs zabraníl že nesmí jit na místo PK na 15Minut a hadal se tám neustale

 

Jelikož šla jsem si koupit ic jídlo v ZZS budově a už se začali hrotit v OOC chatu

vytvářeli OOC komunikaci aniž by rpili IC svět

 

přeložím par důkazu že ic plánovali v tom bmw mě vykropit

 

ZDE LOGY ⬇️⬇️

 

1.

 

 

2.

 

 

3.

zde jsi napsal že to necháš tak | to že dostalí PK za velký důvod neznamená že máme za to dostat ban důvod jsou velice jasný chtěli mě zabit už od začátku a vyhrožovali smrtí apodobně.. začali střílet první tak proč by mě nemohli moje hráče zachanít život hodně par krát znich metoval jejich hráč teď nevím jestli Mike Dayson protože poprvé dostal pk znová a vše si pamatoval není to snad divné ? pří pk si nemůžeš nic pamatovat

 

 

jelikož chci od pakandzi důvod co a jak...

 

4.

Random PK nebylo jak jsem již říkala  DŮVOD byl jasný ic jdou už dávno po nás a vyhrožovali smrtí apodobně a jen tak PK nedavame již víme že na PK musíme mít duvod

 

Děkují kdo to čte každej komentař si važím taktež od 

(@Pakandza)

chci duvod k tomu banu děkují

 

 

https://imgur.com/gallery/bmi1jSE

MENŠÍ VIDEO

 

 

26.10.2023 14:12

dobrý den, jsem pod jménem Trevis Adams... chci jen něco dodat, klidně pošlu logy ohledně toho, že jsem údajně na ní poslal lidi, psala mi ic aby jsem přijel k baraku Elisky Hansovy, já jsem nejel protože jsem IC tušil, že na mě něco plánuje, no tak pak jsem řekl že Eliska mě zve k ní domů a ti lidé, kterým jsem ÚDAJNĚ řekl že na ní posílam lidi, tak napsali ze tam jenom projedou...

tak když tak pro připomínku, klidně pošlu adminovi logy, vůbec mi to nedělá problém a přeji všem hráčům a adminům krásný den, příjemné hraní a málo práce 

26.10.2023 14:13, odstraněno 26.10.2023 14:13 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
26.10.2023 14:16

@Papy //  abych řekla tak jsi je tam neposlal aby tam někdo projel ale aby mě vykropili  koukni na fotku 1. / 2. 

26.10.2023 14:20

ještě jednou, omlouvám se za spam.... ještě jednou to napíšu, klidně pošlu logy, protože vím... že jsem nikoho neposílal a v tu dobu jsem byl taky brb.... děkuju za pochopení

XUNUSA1

Hráč

9
26.10.2023 14:57, naposledy upraveno 26.10.2023 15:10 uživatelem XUNUSA1

Ahoj,chtěl bych vědět kde jsem porušil pravidlo PK systému.Nikdo ale opravdu nikdo nic neporušil krom 24.10. kdy jsem porušil pravidlo 8 a pravidlo 19 s tím že jsem se na PK místo dostal čiste náhodou.Příště mi dolož log jak to metuju.

26.10.2023 15:25

@XUNUSA1 aha takže řeknu pojedte prosím u PC a pak řekneš ajo ja tady umřel to je nahoda ne

XUNUSA1

Hráč

9
26.10.2023 15:43

Netřeba k tomu říkat hodně věcí až mi dokážeš nějakéj prokazatelnej důkaz pak s tebou budu nějak diskutovat 

26.10.2023 16:16

Já bych vás rád upozornil, že pod žádosti se píší pouze předmětné zprávy, pokud se tu budete ještě chvíli dohadovat, tak to tu locknu.

29.10.2023 11:13

Ahoj, máš 44 záznamů. Jsou s tebou furt jenom problémy a není delší časový úsek kdy by od tebe nebyl pokoj. Tuhle žádost jsem pročetl hodně zběžně a nehodlám řešit ani žádosti co navazují na tuhle. Řešil jsem to tam minimálně hodinu, v čas kdy běžela souběžně Champions League. Absolutně hrdinský výkon z mé strany. RP akce nic neříkající. Nikdo z vás pořádně nechápe proč se střílelo, důvod střelby na úrovni dětí z prvního stupně. Akce na úrovni zásahové jednotky v nejrušnější části RC. Zdravý rozum nevím kam odešel. Otravujete hráče a adminy a já radši budu na straně hráčů co si chtějí ve večerních hodinách zahrát normálně. 


Powered by LeoSight IFS
LT~132

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024