Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban za nonRP inj


BoxonCZ

Hráč

4
27.10.2023 13:53

Zdravím zajímalo by mě za co jsem dostal ban za NonRP inj? Díky fakt nevím kvuli čemu @Phobios

27.10.2023 14:07

Ahoj,

Zde máš důkaz 

NonRP injuries a pravidlo 21

BoxonCZ

Hráč

4
27.10.2023 14:21

Děkuji za odpověd,týpek jezdil nejvíc nonRP co jsem viděl nahulil to do mě už ze začátku tak jsem se otočil a jel za ním protože mu to bylo uplně jedno...tak jsem mu jel napsat co RP 

 

BoxonCZ

Hráč

4
27.10.2023 14:23

A začal do mě bourat uplně bezdůvodně jel jsem před něj at zastaví protože do mě naboural a on začne dělat tohle..to určitě normální člověk udělá 

 

Phobios udělil za tento příspěvek varování: Double post příště užij úpravu příspěvku

Yuutsu

Hráč

27
27.10.2023 14:28, naposledy upraveno 27.10.2023 14:30 uživatelem Yuutsu

Ahoj,

Nemám v plánu do nikoho bezdůvodně bourat, avšak tvoje úmysly určitě nebyly si něco vyříkat v klidu s černou A8 a zakukleným kamarádem, který po mě dokonce začal střílet Glockem.. nemluvě o tom že jsi mi vyhrožoval reportem a následně jsi řekl že jsem dement... vše jsem řešil v klidu. nenechals mě ani dopsat status abych mohl rpit injuries :) protože já je narozdíl od tebe RPil!  a ber v potaz že A8 je osobní automobil a já jel americkým truckem... už ten první náraz jsem nemusel rpit a přesto jsem si napsal status: | pohmožděný hrudník | načemž tvé a tvé kámoše RP bylo nulové a hned ses rozjel proti mě :) 


Bajbaj, víc se k tomu vyjadřovat nebudu, jelikož jsem dement který neumí rpit podle tvých slov 


Toust out <3


E: D***/report screen

BoxonCZ

Hráč

4
27.10.2023 14:30

A to první nabourání když jsi jel naproti mě jsi nezaerpil proč? Bez toho bych se fakt neotočil 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~49

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo