Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadam o skrátenie/unban


ACAB1312

Hráč

3
29.10.2023 00:34

Dobre ráno prajem ľuďom ktorý toto čítajú 

chcel by som sa poďakovať ľuďom aké mi dávali zážitky zo skima dávali mi RP a bola s ľudmi sranda no uvedomujeme si chyby neskoro keď už sa činy sa stanu a neuvedomujeme si následky 

 

chcel by som sa ospravedlniť celému AT a taktiež hráčom chcel by som požiadať o skrátenie banu či unban 

 

ban som dostal z dôvodu že som predal frakciu za OOC peniaze do IC kde som sa dopustil porušenia pravidla a ban mám na 100 dni veľmi má to mrzi a slubujem že keď dostanem skrátenie banu alebo unban tak už sa to nezopakuje len vtedy som potreboval peniaze v irl tak sa našiel chalan ktorý mi napísal do PM jeho ig a tam sme sa dohadovali na peniaze kde mi poslal paysafe kartu a ja mu za to prepísal firmu je mi to moc luto a mrzi má to viem že som to robiť nemal a viem že za porušenie pravidla sa pyká a treba za to brať zodpovednosť 

 

no viem že ban som dostal tak pred 9 dňami noo len teraz nemám čo robiť celé dni sa nudim som po operácii a nemôžem chodiť 2 mesiace a je mi to celé luto už by som si rad zahral skimo a viem Vám sľúbiť a aj dodržím že keby dostanem unban či skrátenie banu tak už sa nič podobne nestane už aj v history som nedostal tak skoro ban tak či by ste mi toto nemohli odpustiť a z chyby som sa ponaucil a už sa to nebude opakovať keby mi to odpustiťe a dostal by som unban či skrátenie banu 

 

toto venujem pre admina kocvina (ospravedlnujem sa ak je to zle napísané)

 

prepáč viem že som sa zachoval vtedy ako debil keď som predal frakciu za OOC peniaze no v tejto dobe mi boli prednejšie peniaze než nejaka hra ale uvedomujem si chybu že som porušil pravidlo ktoré treba dodržiavať a preto už sa táto vec nikdy nezopakuje a taktiež som to celé povedal ja kde som sa priznal že som porušil pravidlo OoC meny do IC no keby to nepoviem tak to doteraz nevieš tak som sa rozhodol že budem férový a že ti toto malé tajomstvo prezradím čakal som troška menší ban podľa mna si dobrý admin a férový ktorý vie ako riešiť problémy a taktiež si zaslúžiš byt v tomto AT nikdy som stebou problém nemal dal som si report portol si sa a začal si somnou riešiť report a taktiež aj tvoje chovanie na úrovni že si proste iný ako ostatný čestný a má srdce na pravom mieste nikdy som stebou problém nemal a taktiež som ani minule nechcel nič take riešiť no ale uvedomujem si že som chybu urobil a nenahlásil hráča hneď no nevadi k chybe som sa priznal a preto píšem tuto žiadosť či by nemohlo byt nejaké skrátenie čo unban a už nikdy sa to nezopakuje nič podobne ani iné porušenie pravidla slubujem ti to ak mi hodis unban alebo skrátenie fakt sa cez dni aj večer nudim nemôžem chodiť som po operácii a 3 mesiace bez nicoho nezvládnem iné hry ani iné servery má nebavia a nemôžem ani chodiť tak či by si mi to prosím neodpustil ďakujem z chyby som sa ponaucil a už ju neurobim zas 

 

predom sa ospravedlnujem za chyby a ďakujem všetkým a prajem všetkým prijemne ráno 

29.10.2023 01:40

Ahoj, budeme tedy doufat, že se o nic podobného v budoucnu nepokusíš a pokud jo, bude to pro tebe fatální a počítej s tím, že to skončí permou. 

Zkracuji ti trest na půlku a někdy okolo vánoc se k nám budeš moci připojit, zatím se měj. 


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024