Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žiadosť o podmienečné prepustenie.


Poison

Hráč

17
30.10.2023 11:16, naposledy upraveno 30.10.2023 11:20 uživatelem Poison

Podatel: Ortega, Arlo.

Věc: Žiadosť o podmienečné prepustenie, či skrátenie trestu v nápravnom zariadení Las Payasadas.

Odůvodnění: Dobrý deň, o prepustenie žiadám už po niekoľký krát, no stále neúspešne. Momentálne je to 366 dní (slovom "tristošesťdesiatšesť") od nástupu do výkonu trestu a po tejto dlhej dobe som si jasne uvedomil viaceré hodnoty života a preukázal jasné polepšenie v nápravnom zariadení, ktoré by som chcel preukázať aj vo svete. Činy, ktoré som spáchal v minulosti ma veľmi mrzia a trápia najmä zo strán poškodených, no bohužiaľ čas sa nedá vrátiť. Preto by som Vás, vážený súd chcel požiadať o prepustenie a ukončenie môjho trápenia v nápravnom zariadení. Odpykal som si tento trest bez akéhokoľvek zlého úmyslu vo väznici, bez akéhokoľvek napadnutia ostatných väzňov či dozorcov. Pri tomto treste mi došlo, že ľuďom treba pomáhať jak hmotne, tak psychicky a presne to by som mal v pláne po prepustení. Organizovanie rôznych charít, podujatí a predstavení o tom, aký je kriminálny život zlý a zbytočný. Verím, že by v mojom mene tieto akcie dosahovali väčších rozmerov a väčšina ľudí by prestala konať v rozpore so zákonom a vzala si to k srdcu. Po prepustení som ochotný byť pod nejakou kontrolou určitých ľudí a pri porušení zákona by som šiel znovu odsedieť zvyšok trestu. Ako som už spomenul vyššie, je mi ľúto mojich činov a chcel by som ich očistiť viac, ako len trestom v nápravnom zariadení. Samozrejme mi chýba sloboda, blízki ľudia a zvieratká, takže dúfam, že mi doprajete poslednú šancu napraviť svoje chyby a zažívať pekné chvíle po zvyšok môjho života. Dúfam že v sebe nájdete kúsok zľutovania pre moju osobu a udelíte mi možnosť napraviť moje hrozné skutky. Navyše som nebol nijak odmenený za pomoc pri vyšetrovaní únosu osoby Benito Arez, aj keď mi to bolo sľúbené.

Záměr: Prepustenie z nápravného zariadenia Las Payasadas pre vyššiu kvalitu života.

Přílohy: -

Ďakujem za odpoveď a prípadné kývnutie na moju žiadosť.

S pozdravom    Ortega, Arlo.

17.11.2023 11:22, naposledy upraveno 17.11.2023 11:33 uživatelem Dzardys

Adresát: Arlo Ortega
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Ortego,

po přezkoumání Vaší žádosti za pomoci příslušníků Policie San Andreas a Vězeňské Služby San Andreas jsme došli k závěru, že Vaší žádosti nemůžeme vyhovět.

S pozdravem

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~36

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024