Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Prosba o unban/vysvetelnie bananika @FLYER


neznamy#8843

Smazaný účet

11
31.10.2023 10:52, naposledy upraveno 1.11.2023 11:16 uživatelem neznamy#8843

Zdravím pane @FLYER včera večer som dostal ban za údajné DM o ktorom nemám potuchy kde som sa ho dopustil. Ak myslite to ako ma zastavilo PSA a kropil som ho dám trosku vysvetlenie. Jedného dňa sme s bratrancom okradali skupinku ľudí. Po okradani som zistil ze je z mojej firmy a všetko má na autokamere ako napr nás a ŠPZ. Všetko dali na PSA a ja som si aj tak nezmenil ŠPZ. V trestnom rejistriku mam furt niečo o okradani zbraniach streľbe atď... Keď ma zastavil policajt bolo mi jasné že keby mu dám doklady idem sedieť na 4 hodiny coz sa mi nechce tak som sa rozhodol kropit. Potom sa strhla naháňačka a následne ma policajt zas našiel takže som do neho vystrelil moje posledne náboje a začal utekať po tom co som ušiel som sa rýchlo ukryl domov. To je asi tak všetko. Predom ďakujem aj za odpoveď. @FLYER

1.11.2023 13:02

Ahoj, to co jsi těm policistům udělal bylo jednoznačné DM. Ve tvém případě jsi se měl zachovat jinak, protože právě tyhle případy střelby u nás netolerujeme.

Pokud nevíš jak ses měl zachovat jinak, tak ti doporučuji se na toto téma pobavit s ostatními hráči na veřejném Leosight discordu, a minimálně Helpeři ti rádi vysvětlí lepší příklady toho, cos mohl udělat místo "kropení" policejního vozu.

Ještě chci dodat, že kromě DM jsi byl nahlášen i za nonRP injuries a cop provoking, nedostal jsem ke všemu ale dostatečné důkazy. Za tuhle délku banu bys měl být rád, mohlo to být mnohem delší, kdyby ti byly prokázány i ostatní porušení. Tvou žádost zamítám.

S přáním hezkého dne,

FLYER


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024