Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


SundejBoty666

Hráč

4
1.11.2023 00:58, naposledy upraveno 1.11.2023 01:12 uživatelem SundejBoty666

Dejte nam s bohy005 unban prosím, mi už budeme hodný a nebudeme zlobit 🤣 oni si začali a fizlarna byla za rohem... Když jsou ty vánoce skoro 🎅

A poprosil bych ještě jeden Ban pro borce co nás nahaněl v tom bavoráku.. Nonrp jízda 😁

1.11.2023 01:10, odstraněno 1.11.2023 01:11 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
1.11.2023 05:46, naposledy upraveno 1.11.2023 06:04 uživatelem Havliii

Ahoj SundejBoty666,

Vyjádřím se ti pod žádost jakožto helper který musel celou situaci řešit, jelikož bylo na serveru dostupných 0 členů AT. Kvůli vám jsem musel otravovat Dzardyse v půl jedné ráno, aby vás potrestal. (Bylo by fajn ho příště v žádosti zmínit aby bylo jasné, kdo ti ban udělil)

Nevím co situaci předcházelo, ale určitě není v souladu s pravidly si jen tak přijet na benzínku a začít DMkovat lidi bez adekvátního důvodu. Navíc si nemyslím, že si oni začali jak tvrdíš v žádosti. (E: Našel jsem screen kde je jasně vidět jak jste situaci vyprovokovali vy, přiložím ho pod tento odstavec. Omlouvám se za kvalitu screenshotu, fotografie je pořízena z clipu který mi byl k dané situaci zaslán.)

Spoiler

Hned po tomto jste začali bezhlavě napadat přítomný lidi na benzínce. Takže jste potyčku začali vy.

Je hezké, že zmiňuješ že se to odehrálo v blízkosti policejní stanice, v tom případě by bylo fajn brát ohled na pravidlo 7. jehož znění ti dám úplně nakonec.

Dále zmiňuješ hráče, který vás začal nahánět a žádáš o potrestání. Pokud máš podezření že se hráč dopustil porušení pravidla je nutno to něčím podložit.. Ať už to jsou logy (Což v tomto případě moc nepomůže) clip či jakýkoliv jiný důkaz. Taktéž toto nepatří do žádosti, ale buď do reportu, tiketu či kolonky pro nahlášení. *Klik*

Spoiler
Spoiler

Doporučuji si důkladně přečíst pravidla, v případě nejasností nabízím svou pomoc v rámci zaučení, ať už in game či pomocí discordu - Můžeš mě tam kontaktovat: havliii

Celou tvojí žádost o unban vnímám dosti odfláknutou. Očividně tě to moc nemrzí a máš z toho spíše legraci - Takový dojem z žádosti mám. Toť z mojí strany vše, přeju ti hodně štěstí s žádostí.

S přáním pěkného dne,
Havliii

1.11.2023 11:54

Ahoj, ještě jedna taková troll žádost a trest ti ztrojnásobím.


Powered by LeoSight IFS
LT~47

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024