Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban/zkrácení banu (Permanentní)


Emil

Hráč

4
1.11.2023 15:18, naposledy upraveno 1.11.2023 17:09 uživatelem Emil

Dobrý den

Hrál jsem na skimu rozvíjel postavu a taky často dělal blbosti. Ano bavilo mě to jenže potom se mi  to vymstilo.

Dostal jsem permanentní ban za historii a nonRP driving (jízda po kolejích).

Ban mi udělil: @SovietDog

Rozvíjení postavy mě bavilo a ty blbosti fuuuha to byla zábava ale já blbec, jsem si neuvědomoval že jednoho dne to vše skončí.

Už to budou cca 4 měsíce co mám permanentní ban.

Za ty 4 měsíce jsem si dostatečně uvědomil že to vše byla jen jedna velká blbost.

Uvědomil jsem si že ty blbosti mě nic nepřinesly. Jediný co tak mi přinesly jako za oplatu, a to permanentní ban. Za ty 4 měsíce jsem si vše uvědomil že jsem udělal velkou chybu protože na skimu jsem hrál skoro každý den. Hrozně mi to začalo chybět tak postupně jsem těch blbostí začal litovat.

Omlouvám se admin teamu že jsem akorát kradl jejich čas děláním blbostí místo toho aby dělali to co mají za potřebou tak museli pořád dávat bany takovému blbcovi jako já.

Tak jsem se rozhodl že si zažádám o zkrácení nebo oddělání permanentního banu.

Doufám že tohle bude stačit aspoň na zkrácení banu.

Děkuji za zpětnou vazbu

 

 

 

 

 

5.11.2023 16:25

Dál sis s tím o něco více práce a tak ti dám zkrácení banu avšak si budeš muset ještě měsíc počkat. 


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024