Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žadost o unban


ondrasek11998

Hráč

2
1.11.2023 18:31, naposledy upraveno 1.11.2023 18:35 uživatelem ondrasek11998

Zdravím chtěl bych se zeptat zda by nešlo mi dát unban přeci jen byl jsem mladý a dělal jsem chujoviny , doučil jsem se už pravidla a mám chut si zahrát seriozní roleplay. Svých chyb si jsem vědom a ještě jednou se omlouvám

1.11.2023 19:18

Ahoj, moc nechápu argumentaci, že jsi byl mladý. Nepopírám, že by se člověk mohl za rok změnit, nicméně jestli jeden rok je pomyslnou hranicí mezi mládím a zřejmou dospělostí, to abych se začal bát příštích narozenin..

ondrasek11998

Hráč

2
2.11.2023 11:55

Někomu stačí rok aby mohl vyrost z cipovin, a navíc si myslím že rok je dlouhá doba  za ukradni  auta a další menší prohřešky.

4.11.2023 12:13

Férový argument, pokud si s žádostí dáš větší práci a nebude zahrnovat pouze pár slov, můžeme se o unbanu pobavit, aktuálně ti však žádost pro neobsáhlost musím zamítnout. Věřím však, že to zvládneš i lépe.


Powered by LeoSight IFS
LT~40

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo