LeoSight.cz

žiadosť/prosba o unban, ban bol udelený od pána Dzardysa


Martinnn

Hráč

2
1.11.2023 19:00, naposledy upraveno 1.11.2023 19:02 uživatelem Martinnn

(toto je iný účet z dôvodu toho, že od starého účtu nemám gmail, a všetky účty by som poprosil o vymazanie a aby mi ostal len tento.)

Dobrý večer prajem všetkým. Prešli už 2 mesiace od mojej žiadosti o unban, áno ban mám ešte na 13 dní, no presto by som sa stále chcel opýtať, zda by ste namňa neprižmúrili oko, a nevymazali mi úplne ban. Áno viem je to 50/50 ale rozhodnúť o tom môže sám admin, Veľmi rád by som si zahral MTA, už mi to celkom chýba a už ma nebaví hrať hry, ktoré som doteraz hral.Chcem sa vrátiť k MTA a plynulo bez chýb zasa hrať na skime, dúfam že nadomnou porozmýšľate a prajem vám pekný večer :).

 

1.11.2023 19:28

Ahoj, když jsme si projeli tvoje účty, našli jsme dva, které jsi ani nikdy neměl svázané ke Skimu. Můžeš mi prosím tě sdělit, kolik účtů máš, které to jsou a kdo vlastně jsi?

Martinnn

Hráč

2
1.11.2023 20:39

Keďže som mal permaban, starý ucet sa volal hyperko, pocas permabanu som písal vez rem4to,potom tomeroofc, od ktorych nemam prihlasovacie údaje, takže mi zostal iba tento, s ktorym sa plájujem prihlásiť aj do hry . :)

 

4.11.2023 12:12

7.8. ti již byl ban zkrácen na 100 dní, v mezičase se tedy můžeš pověnovat vyřešení masivního multiaccountu, kterého ses dopustil, nicméně znovu ti trest zkrácen nebude.


Powered by LeoSight IFS
LT~33

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo