Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban ban udělen Phobiosem - MatějMajor


MatejMajor

Hráč

1
2.11.2023 16:59

Dobrý den, chtěl bych si podat žádost o unban - případné zkrácení banu, ban jsem dostal za nesmyslný status, a neRPení injuries, začal jsem to pořádně hrát od včerejška, ještě se učím pravidla, zaučen jsem byl, ale ještě potřebuju čas na pochopení. Kamarád mi vysvětlil, že takové věci do statusu dávat nemohu. Pokusím se poučit ze svých chyb a docílit toho, aby se to neopakovalo. Ban sice tak dlouhý není, ale chtěl bych si ještě dnes zahrát. Předem děkuji za případnou odpověď. Díky Matěj.





Zde můžete vidět za co jsem ban dostal, a logy, které mi kamarád pomohl najít.

2.11.2023 17:13

@MatejMajor 

Ban jsi dle mého dostal oprávněně za neadekvátní status.

Kdyby jsi to použil jako /me tak budiž ale /status?

 

PinkFloydCZ

Hráč

17
2.11.2023 17:15

@AsiLucker Ahoj, jak kamarád již psal - je nový, má v tom zmatek, já mu již vysvětlil, za co to bylo a už to chápe. Prostě si to ještě plete.

2.11.2023 17:19

@PinkFloydCZ

Ano, od toho ti pri zalozeni uctu vyskoci okenko zda si prejes zaučit. 

Není tam pro srandu králíkům.

Ale respektuji že jsi mu to vysvětlil

PinkFloydCZ

Hráč

17
2.11.2023 17:25

Právě, že zaučený již byl jak již v žádosti zmíněno, ale i tak v tom má prostě rezervy. Holt to ještě nemá zažitý. 

lolcz

Hráč

36
2.11.2023 17:39

Milý Luckere,

ty si vážně myslíš, že v zaučení toho člověka naučí věci, na které člověk přichází x set hodin? Navíc každý je individuální a učí se nové věci buď rychleji nebo pomaleji. Že ban má oprávněný to nelze popřít, ale taky to chce pochopení k novým RPičům. Navíc je fajn, že snad není "odchovancem" jiných serverů, kde stačí dát, že cukl pás a jede se dál. A tady v tom je super kreativita, že člověk může nové hráče učit za pochodu a vnést jim do hraní nějaký svůj rukopis.

 

Hezký podvečer 

jan38

Hráč

41
2.11.2023 17:51

Asilucker podle tebe /me bouchl se do volantu je v pohodě.

asi by jses měl nechat zaučit na trash RP

Phobios udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
2.11.2023 19:00

Ahoj,

Zprvu, nejsme v diskuzním kroužku ale c žádosti o unban.

Nechám ti udělit unban, učíš se a tak tě necháme se učit, zaučen jsi byl a již jeden trest ve své historii máš (krom toho odemne). Za chvíli se můžeš připojit do hry, kdyby jsi si s něčím nevěděl rady, vždy tu je pro tebe helpchat, který pro tebe jako nováčka bude za mne dosti užitečný.

Přeji ti hezký den

 


Powered by LeoSight IFS
LT~81

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024