Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban (Permanent) |Pomoc pri Alt to Alt | @SovietDog


2.11.2023 17:18, naposledy upraveno 2.11.2023 17:22 uživatelem aalleexx123

Zdravím všetkých ľudí, ktorý čítajú túto žiadosť o unban / skrátenie. 29.8.2023 v čase 17:23 som dostal Perma ban za pomoc pri Alt to Alt od Sovieta. Ospravedlňujem sa že toto celé Soviet musí riešiť a zaoberať sa s mojim zbytočným Perma banom.

                              Perma ban som dostal za prepísanie motorky Harley z kamarátovej postavy na jeho novú postavu pomocou mňa.

Žiadosť o unban podávam z dôvodu, poprípadne skrátenie že skimo ma neskutočne baví a rád by som sa vrátil k RPeniu na skimo. Viem že som sa nezachoval správne a doteraz mi to je ľúto. Sľubujem, že podobný ban už nikdy nedostanem, poučil som sa za moju hlúpu chybu. Som iba človek a každý človek urobil v živote veľa chýb.

Na skimo som sa napojil v roku 2022, dal som si dlhšiu prestávku od skima a teraz nedávno som začal hrávať na servery, až dokým som nedostal perma ban. Za mojich cca 500 hodin odohratého času na skime som nazbieral 10 banov z toho 10. bola perma za pomoc pri Alt to Alt.

Uvedomujem si za čo som dostal perma ban, bol som úplný hlupák a už nikdy to nespravím. Na skime mám veľmi veľa zážitkov a spomienok, chcel by som ich mať čo raz viac.
Dosť ma štve že ban vôbec mám, poučil som sa.

Rád by som si želal druhú šancu. Uvedomujem si moju hlúpu chybu, ktorá bola dosť veľká a sľubujem že už nič také podobné nespravím. Ďakujem za váš čas že ste si prečítali túto žiadosť o unban celú a prajem pekný zvyšok dňa.

aalleexx123 out.

5.11.2023 16:38

Jak dobře víš, tak alt to alt je velice závažné provinění, avšak když přihlédnu na tvojí historii, tak toho tam není tolik. Rozhodl jsem se ti trest zkrátit, avšak si budeš muset ještě počkat dva měsíce. A je i mou částečnou povinnosti tě postrašit aby jsi tohle příště nedělal. Páč příště už se unbanu čí zkrácení nedočkáš. 


Powered by LeoSight IFS
LT~39

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024