Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Perma (9 měsíců) dal mi ho sovietdog


swegy

Hráč

1
5.11.2023 17:00

Ahoj mnoho z vás mě zná pod jiným nickem ale přišel jsem si zažádat o unban po 9 měsících. Ban mi byl udělen nejspíše za trash , ale rád bych to nějak napravil abych dostal druhou šanci... Já opravdu nejsem člověk co by prosil ale za tenhle unban mi to stojí . 

Můj názor na permu :

no už nevím jak to bylo ale vím že jsem tam porušil dokonce i víc pravidel najednou 

jen mě štvalo že lidi okolo mě dělali věci za které nedostávali tresty a já je dostával (svou chybou) 

každý týden myslím si o banu že byl určitě dobře dán jen nechápu takový trest mohlo se to vyřešit například trestem měsíce. Ale o to mi už tak nejde ... Já už se Sovietdogem měl už předtím nějaké neshody jelikož to samé udělal i mému kamarádovi také oprávněně ale opět mohl zmírnit trest.

Kdy byla perma udělena : Cca 9 měsíců dozadu

Proč žádám o ban? : 

nebudu si na nic hrát ve zkratce nemám kde hrát a jediný ze serverů který je normální je Skimo . 

toť je celé mé vyjádření ke všemu a doufám že se to nějak urovná                                            s pozdravem

                                                                                                                                                      Swegy

13.11.2023 00:02, naposledy upraveno 24.11.2023 20:24 uživatelem SovietDog

Absolutně nemám tušení kdo tuhle žádost píše. Když mi prozradíš, s kým právě hovořím, tak mi usnadníš práci a tím rychlejší řešení téhle žádosti. 

EDIT: Týden bez nějaké odpovědí, takže žádost prozatím zamítám. Až si budeš podávat příště žádost, prosím tě o to aby jsi uvedl svůj předešlý název svého předchozího učtu. Děkují.


Powered by LeoSight IFS
LT~21