Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban.


eMkoo

Hráč

10
8.11.2023 18:17, naposledy upraveno 8.11.2023 18:18 uživatelem eMkoo

Zdravím vykradli jsme banku normálně jsme vyjednávali a pak jsme ujížděli při ujíždění jsme zastavily že budeme odbočovat a narazilo do nás ve 300 km/h camaro a do toho camara jěště nějaké auto no tak jsme eRPil /me Jebl se do sedačky (Furt nechápu co je na tom špatně používá se to uplně všude) No a dal jsem si Status popáleniny od pásu a jeli jsme dál... a to camaro jelo hned za námy a žadní injures a normálně jsme ujeli a pak PSA Začalo Brečet do reportu že jsme neRPily atd... No a Adminy Kteří jsou skorumpovaní a nadržují PSA a tak jsme dostal ban Na 3 dny za /me Jebl se o sedačku a psa který nás nabourá ve 300 km/h tak žádné injures a kvuli tomu že jsou jim adminy nadržují nedostali nic...

FAKT NECHÁPU PROČ JIM TAK NADRŽUJÍ !!! ??????

Fakt jsem s toho smutný že jim tak nadržujete 

8.11.2023 18:21

Ahoj, vůbec se mi nelíbí, jak se zde vyjadřuješ o členech AT. Respektive se mi nelíbí obvinění, které se jeví dost závažně. Korupce je v rámci AT nepřípustná a pakliže máš konkrétní tip, kdo přijal úplatek, rozhodně mi to prosím i s důkazem zašli třebaže na e-mail dzardys@leosight.cz, případně rovnou Ratajovi.

Je-li to však pouhý pokus o pošpinění jména členů našeho AT, vyprošuji si takové jednání a žádám tě, abys lépe vážil svých slov.

8.11.2023 18:21

Používá se to úplně všude? No, u nás určitě ne a banujeme všechny takový hráče, než se to naučí. Zkorumpovaní admini určitě nejsou a tady už vůbec ne. Pouze děláme svojí práci. A neboj se, mohu tě ujistit, že dané PSA, které do tebe nabouralo, tak injuries RPilo, já dostal video. Unban či zkrácení ti budu muset zamítnout.


Powered by LeoSight IFS
LT~35

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024