Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

zdravim


voyta7755

Hráč

6
8.11.2023 19:14, naposledy upraveno 8.11.2023 20:20 uživatelem voyta7755

Ted sem dostal ban kvuli borce ktera nam vlezla do garaže a normalně nam vybrala 2 auta za 1. byl tam kamarad a ona si ho nevšimala a normalne pokračovala takže neměla fear a když jsem ju pak odvezl do garaže se zeptat kde na tu garaž přišla a ona to hned brala jako unos protože nemal 100h ale unos to nebyl aj jsem to nahraval ja si myslim že by si ta broka zasoužila taky ban  když ani nezarpila to jak krade zebrala dva glocky a terminalni vrtačku podle mě by to se to melo aslpon trochu za erpit že se na nu dival kamard  a ona na to nereagovala  jakoby se nic nedělo takže nas zavolal na vysilačku mi dojeli a začali nani řvat at to vratí a at jde snama jenom zvedla ruky a šla  takže bych poprosil aby se to vyřešilo

 

ps:o unban mě ani tak njak nejde poždoval bych spiš o vraceni glocka a vrtačky,

 

omlouvam se za pravopisné chybi píšu rychle

s pozdravem mára velky XD

8.11.2023 21:08

Tak mi napiš na discord, tam vyřešíme ten zbytek, samozřejmě se i připrav nějaké dostatečný důkazy. Pro tebe tak či tak ban zůstává.


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024