Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban na discordu.


Nixoqq

Hráč

15
8.11.2023 23:29, naposledy upraveno 8.11.2023 23:32 uživatelem Nixoqq

Zdravím @Dzardys e a další kteří si tuto žádost budou číst. Jednoho dne přišel cheater na server nagivoval prachy a já si pročítal discord jak se to teda řeší zda jo nebo ne. Pak něco napsal Dzardys ale už si nepamatuju co a mě přišlo jako dobrý nápad napsat na jeho zprávu toto: ꜰᴇᴀʀʀᴘ-ɴᴇʙᴏᴊɪᴍ ꜱᴇ ᴍÁᴍ ᴛᴏ ᴠ ʟᴏʀᴇ ᴘᴀꜱꜱɪᴠᴇʀᴘ- ɴᴘᴄ=ʙᴇᴢᴍᴏᴢᴇᴋ ᴄᴏᴍʙᴀᴛʟᴏɢ- ᴛᴇɴ ᴍě ᴊɪꜱᴛɪ ᴍᴇᴛᴀɢᴀᴍɪɴɢ- ᴄᴏ ᴠÍᴍ 0ᴏᴄ ᴠÍᴍ ɪᴄ ᴘᴏᴡᴇʀɢᴀᴍɪɴɢ - ᴘɪᴄᴏ ꜱᴜᴘᴇʀᴍᴀɴ Nepomuže vesta combatlog cesta. Nebyla to ta nejchytřejší věc a proto se Dzardysovi velice omlouvám. Ano vím byla to chyba nevím jak mě tohle mohlo napadnout udělat..  Takže doufám že Dzardys příjme mojí omluvu. - Nixo

9.11.2023 12:46

Ahoj, omluvu přijmout mohu, unban však nedostaneš.

Ve velice krátkém časovém rozmezí jste byli vyzváni ke slušnému jednání hned několikrát, pakliže ani toto nestačilo k pochopení, nezlob se, ale do Discord komunity k nám nepatříš. Když vám řeknu, že máte s něčím přestat, tak s tím přestanete, ty ses mi pouze přišel vysmát a teď si klasicky uvědomuješ až později, co by to mohlo mít a reálně má za následek. Takhle ne.


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024