Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


alexCI

Hráč

8
12.11.2023 20:19

Ahoj @Pakandza dostal som ban za zneuzity /tlock prvej asi od nereznavzdy na 14dnj a potom od teba predlzenie na 100dni.

Začalo sa to takto robil som odtah ako hocikedy no odťahoval som auta ako skoro každy deň no pred  autopredajňou bol jeden hummer no tak som ho zobral keď som dal /tlock tak vňom bol zasobnik do HK416 a jeden glock viem že som nedostal ban prvy krat porušil som to viacej krat no hral som to asi 5krat po unbane čo bol tiež za /tlock mal som ho na 20dni a zas som to porušil no tento krat som dostal za to ban na 100dni som nevedel že za to sa davaju bany na tak dlho no mrzi ma to 

No chcel by som požiadať o unban viem že sa my neda veriť ale už to viacej neporušim mam veľku historiu banov no najviac banov mam asi za dm,trash rp,non rp injures no moc ma to mrzi a ešte som zkazil aj veľa ľudom rp no veľmi ma to mrzi ospravedlňujem sa všetkum ktorym som zkazil rp zkazil som ho dosť ľuďom a vždy my to bolo jedno pretože som nedostal ban na tak dlho ako teraz no ale teraz my to už jedno neni.(prepač ak tu mam veľa chýb) 

13.11.2023 13:35

Ahoj, 13.10. za to dostaneš ban a navrch porušíš k tomu další pravidla. Přijdeš a ani ne za týden uděláš to samý a divíš se, že ten ban není stejný. Podle mého usouzení by bylo spíš na místě se z takových přestupků poučit a samozřejmě ideálně už to podruhé nezkoušet. Tvoříš si vlastní historii zde a podle takové historie jde u tebe jen usoudit, že se neumíš poučit, proto čím větší trest to bude teď tím lépe i pro mě a mé kolegy. Proto jsem zasáhl a prodloužil jsem ti ban (původní trest nemohl být vyšší kvůli pravomoci). Tímto uzavírám žádost a další podej tak po polovině trestu, díky.


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024