Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o udělení unbanu či zkrácení trestu @Dzardys


Dexyy

Hráč

9
12.11.2023 22:46, naposledy upraveno 12.11.2023 22:47 uživatelem Dexyy

Zdravím komunito leosightu po pár měsící se k vám znovu obracím s omluvou a prosbou tímto tématem bych si chtěl zažádat o udělení unbanu či zkrácení trestu který mi byl udělen Administrátorem: @Dzardys za porušení pravidla multi-acc a obcházení banu skrze 2 účty. Jsem si plně vědom své vinny tudíž tu nebudu psát že jsem nevinný nebo něco podobného. Vím že jsem svou šanci promarnil ale rád bych požádal o poslední šanci dokázat jak hráčům a admin teamu ale hlavně Dzardysovi že jsem se za dobu co mám ban poučil z mých chyb v minulosti. Neměl jsem v úmyslu narušit nějakým způsobem server, ale pouze si zahrát a zabít čas. Byl jsem si vědom toho že časem se to provalí slibuji, že se podobným věcem se budu vyhýbat . Pokud mi bude udělen unban budu se snažit erpit bez jakýhkoliv porušení pravidel.                                                                                                                    Předem děkuji za pozitivní ohlasy, a také za ty negativní, také se omlouvám za chyby v textu gramatika není moje silná stránka. S pozdravem Dexyy.

12.11.2023 22:50

Neměl jsi v úmyslu narušit nějakým způsobem server, přesto ses toho opakovaně dopouštěl, včetně opakovaných útoků na mou osobu. Byť plně rozumím tomu, že člověk může dospět, v tvém případě jsme se spálili mnohokrát a pokud pro tebe zabití času znamená vše, co máš v historii, mám silné obavy, co bys dělal, kdyby ses náhodou během RP nudil. Vyčítej pouze sám sobě, že ti dveře na Skimo i nadále zůstanou zavřené.


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024