Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Odškodné za udělený trest, který byl neprávem


jan38

Hráč

42
15.11.2023 23:34

Podatel: Jessica Pisani

Věc: Křivé obvinění ze strany PSA + porušení zákona o policii


Odůvodnění: Zdravím 13.11 jsem byla zatčena krátce před půlnocí za utěk, nýbrž nejednalo se o útěk, jelikož jsem byla spolujezdec. Také při zatčení, aniž bych použila nějakou zbraň, byl na mne použit teazer. Chtěla bych prošetřit jestli policista Rodriguez s číslem odznaku 451 s hodností nadstrážmistr, při zatčení neporušil žádné předpisy a ani zákon o policii. Důkazy ohledně mého zatčení budou na PSA, jeho bodycam a kamera jeho vozidla exploreru myslím. V přílohách je záznam z kamery v autě, kde řidič ujížděl a já ho slovně žádala aby zastavil.


Záměr: Veřejnou omluvu od přislušnika policie 451, smazáni trestu v mém rejstříku, odškodné ve výši pokuty a to 30 tisíc korun, a odškodné za 1 hodinu strávenou v cele předběžného zadržení.

Přílohy:

Záznam v rejstříku

Kamerový záznam 11.11.2023

 

 

jan38

Hráč

42
18.11.2023 16:31

Podatel: Jessica Pisani

Věc: Stažení obvinění


Odůvodnění: Rychle a stručně, IVV vyřešila tento případ dříve. Chci tuhle stížnost na Policistu uzavřít.


Záměr: Zrušení stížnosti

Přílohy:



Powered by LeoSight IFS
LT~36

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo