Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Skrácení/unban


dima12

Hráč

3
16.11.2023 17:47, naposledy upraveno 16.11.2023 17:52 uživatelem dima12

Dobrý den.

Před 2dněma jsem dostal Ban.
Doba:14 dní
Od:@Holysek

Vyjadreni: noo abych jsem se vyjádřil taak. Toto je muj první vůbec dlouhej ban mám málo v banu historii atd.. ale abych to neobkecaval tak jednom jsme unaseli borce pak nás zastavili PSA, a ja dal /mě schovava koch pod sedačku a tak PSA to vidělo OOC tak hned začla prohledávat vozidlo a pak se tam něco řešilo, a ja jsem dal že OOC: že jsem vyndal IC SDkartu.
Holysek chtěl ten log vidět ale neměl jsem ho lhal jsem to ano, nemá se to dělát. Ale udělal jsem jsem to.

Omluva: omlouvám se všem adminum a hráčům za moje nezdvorile RP či TRASHRP, ponaučim se.

Byl bych rád za zkrácení či unban, je to můj první dlouhej trest.

 

16.11.2023 18:16, naposledy upraveno 16.11.2023 18:17 uživatelem kormoo

Ahoj, já se ti mile rád vyjádřím k tomuhle.

"pak nás zastavili PSA, a ja dal /mě schovava koch pod sedačku a tak PSA to vidělo OOC tak hned začla prohledávat vozidlo"

Ne, opravdu to tak nebylo.
IC bylo podezření na to, že můžeš být ozbrojen, to je věc první, druhá věc je to že jsem tvé /me ani neviděl a dojel jsem až později, logy jsem poskytl samozřejmě Holyskovi, doufám že jsem ti vyvrátil tvou teorii.

kormoo out✌️


16.11.2023 18:31

Ahoj, já děkuji za vyjádření od korma. A tebe požádám o doložení logů z 12.11.2023 od 1:00 až do 3:00. Klidně na DC, děkuji.

dima12

Hráč

3
16.11.2023 19:00

@Holysek máš tam žádost o přátelství na discordu přidej si mě.

 

 

17.11.2023 03:27

No, podíval jsem se na logy, které si mi poslal a hodně se divím, že se nebojíš tohle vypustit mezi admina. Tolik porušení ve třech logách jsem ještě neviděl. Tvému kamarádovi s jménem Rico Higgins byl trest prodloužen ze 4 dnů na 20 dní za jeho vyhrožování smrtí a nevím co ještě dále. Absolutně nechápu, jak si můžeš žádat o zkrácení trestu nebo o unban, když je v logách to co jsem viděl. Samozřejmě ti žádost o zkrácení nebo o unban zamítám. Nemůžu tě pustit na server tady po pár dnech a doufat, že neuděláš něco podobného. Srovnej si myšlenky, uč se pořádně do školy nebo se chystej do práce a studuj pravidla serveru, ať nemáš příště další problémy. Dobrou noc. ❤️


Powered by LeoSight IFS
LT~50