Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zrušení permanentního banu


tomascz

Hráč

10
17.11.2023 18:27

Zdravím Vás, píšu si žádost o zrušení permanentního banu.


Zde jak je vidět, tak jsem dostal permanentní ban za porušení pravidla Alt to Alt, od Sovieta.
Jak vůbec došlo k porušení tohoto pravidla? Měl jsem více postav a jedna z nich na tom byla finančně nejlíp, tak jsem si chtěl převést nějaké vozidla na druhou postavu. Jenže jsem v té chvíli nepřemýšlel nad tím jaký budou následky za to... Tím to se omluvám Všem, který jsem do toho namočil, Adminům, že musely prohledávat logy a ztrácely čas nad mnou. Je mi strašně líto, že jsem tuto blbost udělal, a rád bych všechno napravil, pokračoval v RP.

Byl bych rád, kdybych se mi zrušil permanentní ban a mohl si zase zaeRPit, vrátit se zpět na Skimo, a být tam v pohodě.

Je mi to líto co jsem udělal za blbost.

(Omlouvám se, neumím se moc rozepisovat.)

25.11.2023 18:27

Šanci tedy dostaneš, avšak to nebude jenom tak zadarmo. Do hry se podíváš nejpozději za dva měsíce. Důvod proč tomu tak jest, je závažnost tvého prohřešku a tedy Alt to Alt. Při dalším podobným pokusu, to bude už skutečně permanentní trest. 


Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
Samuelko123

Registrován 5.5.2024

DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024