Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žiadosť o udelenie koncesie na Ťažbu dreva a nerastných surovín


Martin225541

Hráč

18
18.11.2023 17:36, naposledy upraveno 18.11.2023 17:38 uživatelem Martin225541

Podateľ: Cassandra Del Rey jedná za spoločnosť DEX Corporation

Predmet: Žiadosť o udelenie koncesie na Ťažbu Dreva a nerastných surovín.

——————————————————————

Prajem dobrý večer všetkých členov kongresu.

Rada by som požiadala kongres o koncesiu na Ťažbu dreva a nerastných surovín pre moju firmu DEX Corporation.

 

Dôvod žiadosti:

Naša spoločnosť má dostačujúce priestory na uschovanie všetkých potrebných vozidiel na ťažbu a na uschovanie všetkých potrebných ochranných pomôcok pre prácu.

Všetci naši zamestnanci sú špeciálne vyškolený na prácu v lese a doloch, BOZP školenie je vedené mojou osobou a mám pripravené všetky podklady. Naša spoločnosť by sa chcela zamerať presne týmto smerom ťažby, keďže aj les musí byt pravidelne čistený od starých a chorých stromov. Preto by som ja a naši zamestnanci poprosili kongres o koncesiu na Ťažbu dreva a nerastných surovín.

Vopred ďakujem za zváženie mojej žiadosti, majiteľka a zriaďovateľka firmy DEX Corporation,

           Cassandra Del Rey.

Attachment.png

 

acaBeNendohzoR

Hráč

69
19.11.2023 14:40

Vážený žadateli

vaši žádost jsem zaevidovali a nyní na ní pracujeme.
Prosím ozvěte se mi na post giuseppe.falco@post.ic ohledně domluvení termínu a podmínek inspekce vaší firmy v souvislosti s udělením koncese.

Děkuji
G. Falco
Kongresman 

Zeintar

Hráč

49
7.12.2023 19:03

Adresát: Cassandra Del Rey (( @Martin225541 ))
Věc: Odpověď na podnět


Vážená slečno Del Rey,

dne 27.11.2023 proběhlo hlasování ve věci udělení koncese na těžbu dřeva a nerostných surovin Vaší společnosti. Výsledek hlasování naleznete na webové stránce - Evidence hlasování.


 

Yukimura Torio
předseda kongresu San Andreas

 

Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024