Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Za co jsem dostal ban? @kocvin


BoxonCZ

Hráč

4
23.11.2023 23:23

Zdravím,opravdu by mě zajímalo za co jsem dostal ban NA 5 DNŮ??? 

Za to že jsem šel za cápkem a zeptal jsem se ho jak se má a psal za tu postavu povrchně tak jsem byl na něj nepříjemný,nepříjde mi na tom nic moc troll potom jsem na něj mluvil tak jsem za ním šel a ignoroval mě tak jsem mu dal lepáka,důvod jsem tedy měl a odjel jsem nechápu tím pádem ten důvod kdybych ho tam mlátil ale dal jsem mu tam jen jeden pleskanec a troll mi to fakt nepřipadá,takže poprosím o vyjádření protože toto opravdu nechápu protože troll mám zaznamenaný tak že bych si tam dělal co chci a dělal blbosti což jsem nedělal.Takže prosím o vysvětlení @kocvin 

23.11.2023 23:45

Ahoj, aha, takže bežně dáváš lidem, co tě na ulici ignorují "lepáka" ? Prosím zamysli se nad svým RP, naprosto bezdůvodně si mu tam sprostě nadával a pak se ho odkonce snažil DMkovat.
Měl kufr, myslel sis že je to nováček ? Jsem přesvědčen že ano, trollíš nováčky a proto jsem to do důvodu banu taky přidal. Vysvětleno, zamykám. 

O unban si ani nepiš, do hry tě dříve nepustím. 


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024