Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zkrácení či Zrušení banu - Non RP Fear - Holysek


Davisek

Hráč

25
24.11.2023 19:03

Tak zdravím všechny co právě tuto žádost čtou jak i samotného Holýska či jiné členy admin teamu. Tímto přispěvkem si chci zažádat o zkrácení či celkové zrušení banu, které jsem dnes 24.11.2023 dostal v 18:25 na dobu 24 hodin. Ano 24 hodin není dlouhá doba, jestliže nebereme v potaz, že už máš předem domluvené RP na druhý den, kdybych neměl, žádost nepíšu. 


Tak, abych uvedl do děje ty, co vůbec netuší, co vedlo k celé této situaci a údajnému " NonRP Fear". Okolo 17:00 hodin, kdy jsem vlastně byl po všechn HZS výjezdech a neměl jsem co dělat, tak jsem se rozhodl, jen tak chillovat před domem a prostě dělat si osobní věci. Následně kolem mě projela červená A8, která projela k bance, při čemž jsem byl zvědavý a tak jsem se jel podívat. Ta na bance zastavila tím způsobem, že kufrem byla k bance otočená zády. Ihned jsem čapl do ruky telefon a volal jsem 911 -

Po chvíli A8 odjela pryč z důvodu, že na serveru byli pouze 4 PSA. Po nějaké chvíli jsem se vrátil zpět k domu, kde jsem chvíli opět seděl, ale nedalo mi to a jel jsem se podívat k bance. U banky se nic nedělo, až chvíli na to, mě předjela A8, která zastavila u banky kufrem před vchod -
Po chvíli co vystoupili osoby, jsem ihned dupnul na pedál, při čemž jeden z osob se podíval směrem na mě a následně po mě začel mířit Glockem -

Ihned jsem teda zajel za bok, při čemž osoba E4 zainiciovala mou následující střelbu. Ihned jsem pustil taktéž Emer. button, při čemž v tuto chvíli jsem doufal, že PSA jsou co nejblíže. Tímto tedy jsem byl IC oprávněmn zbraň použít podle 6/2020 §19 Použít zbraň je povoleno: a) v případě nutné sebeobrany před zbraní vyšší, stejné nebo o jednu nižší kategorie  
Následně jsem tedy zajel za barák a sjel uličkami, při čemž jsem čekal, než osoby vejdou do banky a byla by jakákoliv možnost, je jeden po jednom na delší vzdálenost sundat. Tutíž se mi taková situaci naskytla, tak jsem jí využil. Taky rovnou zmíním, že při tom, co jsem zneškodnil jednoho z útočníku, jsem ihned změnil pozici na bezpečnější, protoźe jsem si uvědomil, že při možné Potyčce na místě kde jsem právě stál která ale neproběhla , tak by to mohlo být bráno jako NonRP FEAR-




Holýsek celý můj čin bral celou dobu jako porušení pravidel, při čemž zapomíná na to, že přicházeli do hry také IC aspekty. Kdy podle 14/2020 §76 Nepřekažení trestného činu - jsem byl nucet zasáhonout. 


Suma sumárům je asi taková, že opravdu nesouhlasím a odmítám přijmout, že jsem se porušení pravidel dopustil. Vím, že můj seznam banů je pestrý jak barvy duhy, leč snažím se lepšit, ať už v RP tak i jiných aspektech, kdy na to dbám jak nikdy. Taktéž bych chtěl zmínit, že né moje postava nemá Vojenská výcvik, či jiné takovéhle podobné věci ale  ZOP aka Základná odborná připrava u PSA, kdy jsem jejich členem byl +/- 3/4 měsíce. Taktéž abych zde přidal i další aspekty mé postavy, tak zde ukážu můj životopis, který poukazuje i na "background" mé postavy, který jsem posílal už na záčátku své postvy " Johna Wytrycha". -

Holýsek mé jednání bral jako porušení, že prý oni byli 3 a méli zbraně. Ano, NonRP Fear bych přijal, zda-li bych do banky naběhl jen tak a začel je kropit + taky by to blyo NVL.


Tak abych toto ukončil, tak děkuju že jste to dočetli až sem ke konci. Opravdu za mně v tom nevidím porušení pravidel a proto taky vznikla tato žádost. Přeji všem přijemný zbytek večera. 

-Wytrych

25.11.2023 00:18

Toto celé je strašně spekulativní a my sami jsme to řešili asi 20 minut v PM, než jsem se vůbec rozhodl ti dát ban. Žádáš tu o zkrácení či unban a myslíš si, že si nic neporušil. Tak si to celé zopakujeme a já ti k tomu i dopíšu, co mi v této situaci vadí a proč jsem se rozhodl ti ban dát. Okolo 17 hodiny si teda chilloval před svým domem a dělal si osobní věci. Pak sis všiml nějaké červené A8, která jela směrem k bance v Palomino Creek a na tuto skutečnost si ihned reagoval a jel si k ní, protože si byl zvědavý, což naprosto chápu. Přeskočíme tu první část, kdy se jim nepovedlo vykrádání, kvůli málo PSA a přejdeme rovnou k části druhé. Hned po namíření těch ozbrojených osob si dupnul na pedál a odjel směrem od banky, objel si Palomino Creek, schoval ses za auto a ihned si po podezřelých začal střílet, připomínám, že těch podezřelých bylo celkem tři a všichni tři byli ozbrojeni. Co mi tam nejvíc vadí je asi to, že si prostě neujel. Policii si zavolal ihned při příjezdu A8, byla skoro 100% jistota, že policisté na místo dorazí a taky že jo, ale stejně ses rozhodl, že budeš riskovat svůj život tím, že začneš střílet po třech ozbrojených. Je hezký, že si byl u policii, že máš nějaký kurzy a že vlastníš zbraň, ale to opravdu neznamená, že jsi v tuto chvíli nesmrtelný a budeš střílet po ozbrojených, kteří ti vlastně nic neudělali a pouze na tebe mířili, aby si odjel od banky, kterou chtěl přepadávat. Samozřejmě se tady nechci zastávat ani jedné, ani druhé strany, jelikož obě strany byly zabanovány, takže je tak stejně blbost, abych se někoho zastával. Pak ses po postřelení jednoho z ozbrojených rozhodl, že se schováš opodál za zídku a opět začneš střílet. Je hezký, že si se schoval dál a za zídku, ale i tak seš vidět a stále nejsi nesmrtelný, opět si nevážíš svého života a absolutně se těch třech nebojíš. Doufám, že jsem ti to vysvětlil dostatečně i když jsem ti to vysvětlovat i v PM a myslím si, že ještě víc, i tak si to nechtěl přijmout a pořád ses se mnou dohadoval. Jsem schopen ti unban udělit, ale vyhýbej se prosím příště nějakým podobným situacím a nejlépe dalšího porušení. Můžeš si jít zahrát, chválím žádost, dal sis s ní záležet. Dobrou noc. ❤️


Powered by LeoSight IFS
LT~64

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
Samuelko123

Registrován 5.5.2024

DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024